• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , ترین ها و رکوردهای جهانی گینس » ثروتمندترين خانواده هاي لبنان را بشناسید
  کد خبر : 3585

  ثروتمندترين خانواده هاي لبنان را بشناسید

  ثروتمندترين خانواده هاي لبنان را بشناسیدReviewed by Aryan on Apr 10Rating: لبنان با داشتن ثروتمنداني بارز از جمله خاندان ميقاتي و حريري به عنوان ثروتمندترين خانواده هاي لبناني يكي از قطب هاي ثروت جهان عرب به شمار مي رود. به گزارش ايرنا از بيروت، مجلة فوربس در شماره جديد خود در ماه جاري ميلادي پيرامون…

  ثروتمندترين خانواده هاي لبنان را بشناسیدReviewed by Aryan on Apr 10Rating:

  www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  لبنان با داشتن ثروتمنداني بارز از جمله خاندان ميقاتي و حريري به عنوان ثروتمندترين خانواده هاي لبناني يكي از قطب هاي ثروت جهان عرب به شمار مي رود.

  به گزارش ايرنا از بيروت، مجلة فوربس در شماره جديد خود در ماه جاري ميلادي پيرامون ليست افراد ثروتمند در جهان عرب در سال2011ميلادي نوشت: تعداد اين افراد 34 نفر است و مجموع ثروت آنها در سال 2011 ميلادي به 127 مليارد دلار رسيده است.

  كشورهاي عربستان سعودي، مصر، لبنان و كويت از بارزترين قطب هاي ثروت در جهان عرب شمرده شده اند ولي عربستان سعودي و مصر همچنان در رتبه اول ثروتمندان جهان عرب قرار دارند. تعداد افراد ثروتمند در اين كشورها به 8 نفر رسيده است.

  لبنان نيز در اين ميان رتبه دوم را به خود اختصاص داده است و با داشتن 6 ميليارد دلار به يكي از قطب هاي بارز ثروت در جهان عرب تبديل شده است.

  اين ثروت ها به ترتيب در اختيار خانواده ‘ميقاتي’ با داشتن ثروتي بالغ بر 2.8  ميليارد دلار است كه از لحاظ جهاني رتبه 409 و از لحاظ عربي رتبه 10 را كسب كرده است.

  خانواده ‘حريري'(به ويژه ‘بهاء حريري’) نيز ثروتي بالغ بر 2.5 ميليارد دلار دارد و از لحاظ جهاني در رتبه 459 و از لحاظ عربي در رتبه 13 قرار دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.