• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , گوناگون » ادامه كشمكش تامين اجتماعی و شركت مخابرات
  کد خبر : 35804

  ادامه كشمكش تامين اجتماعی و شركت مخابرات

  ادامه كشمكش تامين اجتماعی و شركت مخابراتReviewed by Aryan on Oct 24Rating: طبق توافق قبلی دو وزارتخانه، تامین اجتماعی موظف به بیمه کارگزاران روستایی بر اساس لیست مخابرات شده اما معاون فنی بیمه اجتماعی در نامه‌ای خواستار ارائه قرارداد کارگزاران شده در حالی که شرکت مخابرات هر چند سال یکبار قراردادها را امحا می‌کند. حسن…

  ادامه كشمكش تامين اجتماعی و شركت مخابراتReviewed by Aryan on Oct 24Rating:

  طبق توافق قبلی دو وزارتخانه، تامین اجتماعی موظف به بیمه کارگزاران روستایی بر اساس لیست مخابرات شده اما معاون فنی بیمه اجتماعی در نامه‌ای خواستار ارائه قرارداد کارگزاران شده در حالی که شرکت مخابرات هر چند سال یکبار قراردادها را امحا می‌کند.
  حسن قربانزاده در گفت‌‌وگو با فارس، در خصوص ابهامات پیش‌آمده از جلسه مشترک شانزدم مهرماه 90، دو وزارت‌خانه رفاه و ارتباطات، اظهار داشت: بر اساس صورت‌جلسه این جلسه مشترک، اولویت نخست اجرای قانون بیمه، باید با شاغلین کارگزارن روستایی و براساس لیست شرکت مخابرات باشد.
  وی ادامه داد: اولویت دوم نیز با غیر شاغلین و منفک شده‌ها است که باید براساس خواسته‌های تامین اجتماعی (که قراردادها باشد) عمل شود؛ در اولیت سوم نیز اگر کسانی در آینده پیدا شدند و مدارکی در اختیار داشتند اما نام آنها در لیست بیمه وجود نداشت و نسبت به این مسئله اعتراض داشته باشند، این توافق برای آنها 25 میلیارد تومان در نظر گرفته‌ است؛ برای اولویت سوم نیز باید همانند اولویت دوم قرارداد ارائه شود.
  قربانزاده اظهار داشت: علیرغم مفاد این صورت‌جلسه، مهرداد محقق‌زاده معاون فنی و درآمد تأمین اجتماعی، نامه‌ای را بر خلاف این صورت جلسه به استان‌ها ابلاغ کرده است.
  وی گفت: براساس نامه ابلاغی معاون فنی و درآمد صندوق تامین اجتماعی، استان‌ها تا بیست‌و‌هفتم مهر ماه فرصت داشتند تا 7 درصد کارگزاران دفاتر (سهم بیمه شده) را محاسبه و اخذ کنند.
  قربانزاده افزود: اما در این نامه به استان‌ها ابلاغ شده که از دفاتر قرارداد، کپی شناسنامه و کپی کارت ملی بگیرند؛ این در حالی است که براساس توافق مکتوب دو وزارت‌‌خانه ارائه قرارداد برای شاغلین منتفی است.
  وی گفت: به دلیل ابلاغ این دستور، هم اکنون گره دیگری بر سر اجرایی شدن بیمه کارگزاران پیش‌آمده است؛ زیرا شرکت مخابرات اعلام کرده که هر 6 سال یکبار قرارداد‌ها را امحا می‌کند و صورت قراردادهای کارگزارن را ندارد که به بیمه ارائه کند؛ اما می‌تواند اعلام و تایید کند که هر کارگزار چه زمانی فعالیک کرده و چه سابقه‌ای دارد.
  قربانزاده ادامه داد: این در حالی است که تامین اجتماعی، پذیرش لیست و سوابق کارگزاران را منوط به ارائه قرارداد کار می‌داند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.