• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دکوراسیون » دکوراسیون اتاق خوراک خوری
  کد خبر : 357423

  دکوراسیون اتاق خوراک خوری

  دکوراسیون اتاق خوراک خوریReviewed by Farnaz on Jan 23Rating:  تمهید فضایی برای صرف خوراک در منزل، می تواند یک محیط خودمانی و محلی برای گفت وگوهای دوستانه و خانوادگی برایتان فراهم آورد. حتی اگر در آپارتمان کوچکی زندگی می کنید و نمی توانید فضایی جداگانه برای خوراک خوری داشته باشید، سعی کنید در گوشه ای…

  دکوراسیون اتاق خوراک خوریReviewed by Farnaz on Jan 23Rating:

   تمهید فضایی برای صرف خوراک در منزل، می تواند یک محیط خودمانی و محلی برای گفت وگوهای دوستانه و خانوادگی برایتان فراهم آورد.

  حتی اگر در آپارتمان کوچکی زندگی می کنید و نمی توانید فضایی جداگانه برای خوراک خوری داشته باشید، سعی کنید در گوشه ای از نشیمن یا پذیرایی، محلی برای این منظور درنظر بگیرید.

  کارشناسان «منزل» ایده جذابی برای خوراک خوری منزل تان دارند:

   ● اتاق خوراک خوری دراماتیک
  اگر اتاق خوراک خوری جداگانه هم ندارید، اهمیت چندانی ندارد. محوطه اطراف میز ناهارخوری شما حتی اگر با فضای نشیمن یکی باشد، قابلیت تغییر دارد. اگر می خواهید محیط را از یکنواختی خارج کنید، ما یک ترکیب رنگی عالی را به شما پیشنهاد می کنیم. از سه رنگ سفید، سرخابی و نوک مدادی استفاده کنید تا هارمونی رنگی چشم نوازی بیافرینید. اولین قدم رنگ آمیزی یا پوشاندن دیوار با کاغذ دیواری به رنگ نوک مدادی است. با وجود آنکه نوک مدادی رنگ تیره ای محسوب می شود، اما خواهید دید که فضا اصلا دلگیر نمی شود.

   ● عمق بخشیدن به محیط با رنگ های تیره
  فضای محیط خوراک خوری با رنگ تیره جلوه و عمق خاصی پیدا می کند. اما برای ایجاد تعادل، از یک رنگ کاملا روشن برای قاب های دیواری استفاده کنید تا از فضای تیره دیوار متمایز باشد. به لبه رنگی آباژور دقت کنید که برای هماهنگی با فضا تزئین شده است.

   ● اضافه کردن رنگ های فسفری
  می توانید از رنگ های مختلف فسفری به دلخواه استفاده کنید؛ انتخاب ما در این جا سرخابی است. برای رنگ بخشیدن به فضای محیط، از گلدان و وسایل تزئینی دیگر نیز بهره گیرید.

   ● قاب های دیواری
  از زوارهای کوچک برای ایجاد قاب های دیواری استفاده کنید و به اندازه دلخواه آن را ببرید. برای جداسازی فضا، داخل قاب را یک درجه روشن تر از محیط رنگ آمیزی کنید.

   ● ایجاد یک نقطه کانونی
  عکس های خانوادگی و سیاه و سفید خود را در قاب های سنتی قرار دهید.

   ● تزئینات هوشمندانه
  با کمی هوشمندی می توانید رنگ ها را داخل اتاق پراکنده کنید. به منگوله سرخابی رومیزی دقت کنید. یا به گلدان مشکی با گل های سرخابی که روی میز قرار گرفته، یا حتی به نوار دور صندلی. این ها همه تزئینات هوشمندانه ای هستند که جلوه و زیبایی خاصی به کار می بخشند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.