• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مجلس » استفاده از بیت المال برای کاندیداها ممنوع
  کد خبر : 356796

  استفاده از بیت المال برای کاندیداها ممنوع

  استفاده از بیت المال برای کاندیداها ممنوعReviewed by Aryan on Jan 23Rating:  مهر: حبیب الله دهمرده شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری استان لرستان با بیان اینکه گزارشهای تایید نشده‌ای در زمینه استفاده برخی مدیران شهرستانی از بیت المال برای کاندیداهای مجلس شورای اسلامی رسیده است، اظهار داشت: این امر به هیچ عنوان مطلوب نیست…

  استفاده از بیت المال برای کاندیداها ممنوعReviewed by Aryan on Jan 23Rating:

   مهر: حبیب الله دهمرده شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری استان لرستان با بیان اینکه گزارشهای تایید نشده‌ای در زمینه استفاده برخی مدیران شهرستانی از بیت المال برای کاندیداهای مجلس شورای اسلامی رسیده است، اظهار داشت: این امر به هیچ عنوان مطلوب نیست و شرعا جایز نخواهد بود. 

  وی با تاکید بر اینکه هیچ کسی حق ندارد از امکانات دولتی در رابطه با هر کاندیدایی استفاده کند، یادآور شد: نظارت زیادی در این زمینه داریم و به طور حتم با این گونه موارد برخورد جدی خواهد شد. 

  استاندار لرستان با تاکید بر اینکه استفاده از اموال و سیستم دولتی برای کاندیدا‌ها به هیچ عنوان قابل قبول و پذیرش نیست، عنوان کرد: اگر در این زمینه گزارشهای داده شده اثبات شود عین قانون با افراد خاطی برخورد خواهد شد. 

  وی همچنین از فعالیت رسانه‌ها در زمینه انتخابات تاکنون تقدیر کرد و گفت: در حال حاضر فضای مطلوبی بر استان حاکم شده و معدل فعالیتهای صورت گرفته از سوی رسانه‌ها بالاست. 

  دهمرده در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه طرفدار هیچ گروه و حزب خاصی نیست، گفت: هر کاندیدایی در لرستان رای بیاورد برای ما قابل احترام است. 

  وی با تاکید بر برگزاری انتخابات با امید و نشاط مجلس شورای اسلامی در لرستان اظهار داشت: با توجه به اینکه در انتخابات ایران اسلامی همواره میزان رای ملت است باید زمینه حضور حداکثری مردم را در انتخابات فراهم کرد. 

  استاندار لرستان با اشاره به تدوین بسته انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان عنوان کرد: از چند ماه پیش با کمک دستگاههای اجرایی مربوطه بسته انتخاباتی را در استان تدوین کرده‌ایم و تاکنون ۷۵ جلسه در این زمینه برگزار شده است. 

  دهمرده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در انتخابات مجلس شورای اسلامی من در لرستان از هیچ حزب و گروهی طرفداری نخواهم کرد، گفت: به طور حتم من به عنوان استاندار لرستان سعی خواهم کرد که انتخاباتی سالم و با صیانت از رای مردم را در استان برگزار کنم. 

  وی با تاکید بر اینکه هر کاندیدایی در لرستان رای آورد از نظر ما قابل احترام است، عنوان کرد: ما نیز شرایط را به گونه‌ای فراهم خواهیم کرد که حتی یک رای از مردم مخدوش نشود. 

  استاندار لرستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در لرستان بیان داشت: تعیین بازرسان در مرکز استان و همچنین در همه شهرستان استان یکی از اقدامات صورت گرفته در این زمینه است. 

  دهمرده با بیان اینکه تعیین بازرسان انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان را بر عهده معاون برنامه ریزی استانداری گذاشته‌ام، گفت: همچنین توسط معاون سیاسی امنیتی استانداری، رئیس دفتر استاندار و مدیر کل انتظامی استانداری لرستان بازرسان شهرستانی استان انتخاب شده‌اند. 

  استاندار لرستان با تاکید بر اینکه در شهرستانهای استان اختیار کار برگزاری انتخابات را به فرمانداران داده‌ام، گفت: در این راستا اگر فرمانداری احساس کرد که نمی‌تواند به خوبی عمل کند شرعا موظف است که بگوید و بار را در این زمینه بر دوش من بگذارد. 

  دهمرده تصریح کرد: اگر در این زمینه به جمع بندی برسم که یک جایی عنصری ضعف دارد بدون هیچ تعارفی ولو‌‌ همان روز انتخابات باشد او را برکنار خواهم کرد. 

  دهمرده همچنین با اشاره به اینکه در روز انتخابات من نیز به عنوان استاندار لرستان به یک نفر رای خواهم داد، افزود: ولی هیچ کس نخواهد فهمید که به چه کسی رای می‌دهم و نام کسی را نخواهم آورد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.