• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » ترور اوباما در کاخ سفید !
  کد خبر : 356510

  ترور اوباما در کاخ سفید !

  ترور اوباما در کاخ سفید !Reviewed by Aryan on Jan 23Rating: فارس: محمدحسن قدیری ابیانه پیشنهاد یک صهیونیسم در روزنامه آتلانتا جوییش تایم برای ترور اوباما و زمامداری معاون صهیونیست وی برای مقابله با برنامه هسته‌ای ایران را مسبوق به سابقه دانست و گفت که جان اف‌کندی هم به همین روش و در جهت تأمین…

  ترور اوباما در کاخ سفید !Reviewed by Aryan on Jan 23Rating:

  فارس: محمدحسن قدیری ابیانه پیشنهاد یک صهیونیسم در روزنامه آتلانتا جوییش تایم برای ترور اوباما و زمامداری معاون صهیونیست وی برای مقابله با برنامه هسته‌ای ایران را مسبوق به سابقه دانست و گفت که جان اف‌کندی هم به همین روش و در جهت تأمین منافع صهیونیست‌ها ترور شد.

  وی افزود: بر اساس اسنادی که بعد از ترور جان اف کندی در رسانه‌ها منتشر شد وی سه ماه قبل از مرگش اعلام کرده بود باید مانع اتمی شدن اسراییل شد تا این رژیم بمب هسته‌ای نسازد و در غیر این صورت باید اسراییل را تحریم کرد.

  قدیری ابیانه اضافه کرد: پیرو اظهارات جان اف کندی صهیونیست‌ها تصمیم به ترور وی گرفتند و از آن پس تا کنون رؤسای جمهور آمریکا همواره حامی اتمی شدن اسراییل بودند.

  سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا با بیان اینکه باید با طرح پیشنهاد ترور اوباما توسط یک روزنامه صهیونیستی برای افشای ماهیت صهیونیست‌ها استفاده کرد، اظهار داشت: اگر یک مسلمان چنین پیشنهادی داده بود علیه اسلام جنجال رسانه‌ای ایجاد می‌شد اما به خاطر تسلط اسراییل بر آمریکا و رسانه‌های غربی این موضوع با یک عذرخواهی نمایشی سرپوش گذاشته شد.

  وی ادامه داد: باید ضمن افشای ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی در افکار عمومی آمریکایی‌ها از این روزنامه صهیونیستی به دلیل ترغیب به ترور که ذات این رژیم است به مجامع قضایی بین‌المللی شکایت شود.

  سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا گفت: دلیل طرح پیشنهاد روزنامه صهیونیستی برخورداری اوباما از مواضع ضدصهیونیستی نیست بلکه صهیونیست‌ها مایلند کسی در آ‌مریکا بر مسند امور باشد که فرمانبر و مجری اوامر آن‌ها باشد.

  قدیری ابیانه افزود: اوباما نتوانسته آن طور که صهیونیست‌ها انتظار دارند نظر آن‌ها را تأمین کند و اکنون یک روزنامه‌ صهیونیستی افشا می‌کند که معاون اوباما که رابطه خوبی با اسراییل دارد و او را یک صهیونیست معرفی کرده‌اند بر وی ارجح است.

  وی اضافه کرد: صهیونیست‌ها ترور را حتی برای سران کشورهای غربی در دستور کار قرار دادند و اگر نیاز باشد این کار را عملی خواهند کرد.

  قدیری ابیانه افزود: آن‌ها همچنین برای سردمداران غرب دام‌های اخلاقی پهن می‌کنند تا در بزنگاه‌ها از آن‌ها استفاده کنند و رسوایی اخلاقی کلینتون نمونه‌ای از این توطئه صهیونیستی است.

  وی در پایان تأکید کرد: هر رئیس جمهوری که منافع آمریکا را بر منافع اسراییل ترجیح دهد و حاضر نشود منافع اسراییل را تأمین کند قربانی توطئه‌های این رژیم می‌شود و نباید احتمال ترور اوباما را به هر نحوی که ممکن است تجلی یابد نادیده گرفت، چرا که آن‌ها تا عمق کاخ سفید نفوذ کرده‌اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.