• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » آزادی ۵ هزار نفر با عفو بشار اسد
  کد خبر : 356320

  آزادی ۵ هزار نفر با عفو بشار اسد

  آزادی ۵ هزار نفر با عفو بشار اسدReviewed by Aryan on Jan 23Rating: واحد مرکزی خبر: کمیته‌های ویژه قضائی همچنان سرگرم بررسی پرونده‌های دستگیرشدگان در زندانهای سوریه هستند تا درصورتی که زندانیان مشمول بندهای عفو عمومی هفته گذشته بشار اسد باشند آزاد شوند. به موجب عفو عمومی، افرادی که به دلیل ارتکاب جرایمی از قبیل…

  آزادی ۵ هزار نفر با عفو بشار اسدReviewed by Aryan on Jan 23Rating:

  واحد مرکزی خبر: کمیته‌های ویژه قضائی همچنان سرگرم بررسی پرونده‌های دستگیرشدگان در زندانهای سوریه هستند تا درصورتی که زندانیان مشمول بندهای عفو عمومی هفته گذشته بشار اسد باشند آزاد شوند.

  به موجب عفو عمومی، افرادی که به دلیل ارتکاب جرایمی از قبیل توهین به نظام سیاسی، تضعیف روحیه و انسجام جامعه، فتنه افکنی طایفه‌ای و قومی با هدف مخدوش کردن وحدت ملی سوریه و داشتن اسلحه و مهمات فاقد مجوز بازداشت شده‌اند، آزاد خواهند شد.

  بسیاری از ناظران این اقدام بشار اسد را شاخصی برای اثبات حسن نیت سوریه در ارتباط با اجرای مفاد طرح اتحادیه عرب برای پایان نا‌آرامی‌ها در این کشور برشمردند، همچنین رئیس گروه ناظران اتحادیه عرب در گزارشی که امروز به کمیته وزارتی ویژه پیگیری اوضاع سوریه ارائه کرد، از همکاری دولت سوریه با این گروه ابراز خرسندی کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.