• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » اعتصاب رانندگان تاکسي در ايتاليا
  کد خبر : 350271

  اعتصاب رانندگان تاکسي در ايتاليا

  اعتصاب رانندگان تاکسي در ايتالياReviewed by Aryan on Jan 21Rating: به گزارش پرس تي‌وي، هزاران راننده تاکسي ايتاليايي در اعتراض به طرح آزادسازي بخش تاکسيراني و افزايش شمار تاکسي‌ها در اين کشور دست به اعتصاب زده‌اند. رانندگان تاکسي روز پنجشنبه (۲۹ دي) در مرکز رم، عليه طرح آزادسازي بخش تاکسيراني به عنوان يکي از اقدامات…

  اعتصاب رانندگان تاکسي در ايتالياReviewed by Aryan on Jan 21Rating:

  به گزارش پرس تي‌وي، هزاران راننده تاکسي ايتاليايي در اعتراض به طرح آزادسازي بخش تاکسيراني و افزايش شمار تاکسي‌ها در اين کشور دست به اعتصاب زده‌اند.

  رانندگان تاکسي روز پنجشنبه (۲۹ دي) در مرکز رم، عليه طرح آزادسازي بخش تاکسيراني به عنوان يکي از اقدامات دولتي براي بهبود اقتصاد شکست خورده اين کشور، اعتراض کردند.

  گفته مي‌شود، تقريبا همه رانندگان تاکسي در ايتاليا عليه پيشنهاد دولت‌شان هستند. آن‌ها همچنين مخالف اعطاي مجوز تاکسيراني بيشتر به رانندگان هستند.

  در حال حاضر رانندگان تاکسي مجاز به فعاليت در محدوده تعيين شده در مجوزشان هستند.

  دولت ايتاليا همچنين قصد دارد به رانندگان تاکسي مجوز ديگري دهد تا بتوانند آن را بفروشند يا اجاره دهند. اين تظاهرکنندگان همچنين مخالف اين طرح هستند.

  در همين حال اتحاديه‌ها قصد دارند در صورتي که به توافقي با ماريو مونتي، نخست وزير ايتاليا دست نيابند، در ۲۳ ژانويه عليه دولت دست به اعتصاب سراسري بزنند.

  بحران بدهي فزاينده دولت‌هاي اتحاديه اروپا را وادار به اتخاذ سياست‌هاي رياضت شديد اقتصادي و اصلاحات شديد اقتصادي کرده و اين اقدام دولت‌ها اعتراض‌هاي گسترده‌اي را در بسياري از کشورهاي اروپايي موجب شده است.

  بيم آن مي‌رود که تاخيرهاي بيشتر در حل بحران منطقه مالي يورو که در اواخر سال ۲۰۰۹ در يونان آغاز شد و دامن ايتاليا، اسپانيا و فرانسه را در سال گذشته ميلادي گرفت مي‌تواند نه تنها اروپا بلکه ديگر کشورهاي توسعه يافته جهان را درگير رکود کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.