• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پرس‌تي‌وي در انگليس قطع شد
  کد خبر : 349463

  پرس‌تي‌وي در انگليس قطع شد

  پرس‌تي‌وي در انگليس قطع شد Reviewed by Aryan on Jan 21Rating: يک روزنامه‌نگار انگليسي گفت، ابطال پروانه پرس تي‌وي و قطع برنامه‌هاي آن از اسکاي توسط آفکام، نمونه بارز سانسور رسانه‌يي است. پرس تي‌وي اعلام كرد: فيل ريس روز جمعه در گفت‌وگو با پرس تي‌وي اظهار كرد، تصور آفکام از تعادل و بي‌طرفي، توهم بار…

  پرس‌تي‌وي در انگليس قطع شد Reviewed by Aryan on Jan 21Rating:

  يک روزنامه‌نگار انگليسي گفت، ابطال پروانه پرس تي‌وي و قطع برنامه‌هاي آن از اسکاي توسط آفکام، نمونه بارز سانسور رسانه‌يي است.

  پرس تي‌وي اعلام كرد: فيل ريس روز جمعه در گفت‌وگو با پرس تي‌وي اظهار كرد، تصور آفکام از تعادل و بي‌طرفي، توهم بار است و قوانين انگليس اساسا به سمت محدود کردن مناظره در اين کشور تمايل دارند.

  سازمان نظارت بر رسانه‌هاي انگليس (آفکام) روز جمعه پروانه شبکه پرس تي‌وي را به دليل آن‌چه که آن را نقض قوانين پخش خوانده است، لغو کرد.

  اين در حالي است که پيشتر نيز آفکام جريمه‌اي ??? هزار پوندي را به پرس تي‌وي تحميل کرد. سازمان نظارت بر رسانه‌هاي انگليس در پي پوشش خبري سرکوب تظاهرکنندگان ضد رياضت‌هاي اقتصادي در لندن و ديگر شهرهاي انگليس توسط پليس اين کشور، فشار بر پرس تي‌وي را افزايش داد.

  همچنين گفته مي‌شود که آفکام ارتباط نزديکي با خاندان سلطنتي انگليس دارد و اسناد منتشر شده ويکيليکس نشان مي‌دهد که برنامه‌هاي پرس تي‌وي درباره ازدواج سلطنتي که بسياري در اين کشور، آن را ول‌خرجي دانستند خشم خاندان سلطنتي را برانگيخته است.

  بسياري از ناظران همچنين گفته‌اند که خصومت‌ورزي دولت انگليس عليه پرس تي‌وي ريشه در پوشش شفاف و گسترده اين شبکه از نقشي که دولت بريتانيا در کشتار ده‌ها هزار تن از مردم بي‌گناه عراق و افغانستان داشته است دارد.

  پرس تي‌وي به طور گسترده‌اي حمايت انگليس از پادشاهي‌هاي مستبد حاشيه خليج فارس و حتي مشروعيت بخشيدن به رژيم‌هاي ديکتاتوري در بحرين و عربستان سعودي را پوشش داده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.