• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , موبایل » معرفی دو سرویس و سه طرح جدید همراه اول
  کد خبر : 34793

  معرفی دو سرویس و سه طرح جدید همراه اول

  معرفی دو سرویس و سه طرح جدید همراه اولReviewed by Aryan on Oct 24Rating: همراه اول در یک ماه اخیر دو سرویس جدید (RBT و رومینگ حجاج) و سه طرح جدید (هزاران لبخند، باندلینگ و این 60 روز) را به مشترکین خود ارایه داده است. به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار این طرح ها…

  معرفی دو سرویس و سه طرح جدید همراه اولReviewed by Aryan on Oct 24Rating:

  همراه اول در یک ماه اخیر دو سرویس جدید (RBT و رومینگ حجاج) و سه طرح جدید (هزاران لبخند، باندلینگ و این 60 روز) را به مشترکین خود ارایه داده است.

  به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار این طرح ها و سرویس ها به شرح زیر قابل استفاده برای کلیه مشترکین همراه اول می باشند:
  سرویس آوای انتظار
  آوایی دلنشین به مخاطب خود هدیه نمائید
  همراه اول به منظور ارج نهادن به سلایق متنوع مشترکین سیم کارت های دایمی و اعتباری خود و پس از ارائه آزمایشی سرویس آوای انتظار در نمایشگاه ایران تلکام 2010 ، همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر سرویس آوای انتظار را ارائه نموده است.
  در صورت تماس با مشترکینی که سرویس آوای انتظار آنها فعال می باشد، برای تماس گیرنده به جای بوق، آهنگ پخش می گردد.
  سرویس آوای انتظار نیازی به تنظیمات گوشی نداشته و مشترک می تواند با هر نوع گوشی از این سرویس استفاده نماید.
  * خرید آهنگ
  مشترکین با استفاده از یکی از روشهای پیام کوتاه (SMS) . تلفن گویا (IVR) ، سایت آوای انتظار همراه اول (http://rbt.mci.ir) می توانند نسبت به خرید آهنگ (با قیمت هر آهنگ ماهیانه 5000 ریال) اقدام نمایند.
  1- پیام کوتاه (SMS)
  مشترکین می توانند جهت دریافت کدهای چند آهنگ پر متقاضی سرویس آوای انتظار یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8989 ارسال نمایند.
  مشترکین به منظور خرید آهنگ می توانند ” کد آهنگ ” مورد نظر را بصورت لاتین به شماره 8989 ارسال نمایند.
  برای مثال: ارسال کد آهنگ “20069 ” به شماره 8989
  2- تلفن گویا (IVR)
  مشترکین می توانند برای خرید آهنگ با استفاده از گوشی تلفن همراه خود با سامانه اطلاع رسانی 09990 (بصورت رایگان) تماس گرفته و با انتخاب منوی خدمات غیرحضوری، سرویسهای جدید، سرویس آوای انتظار و فشردن کلید 1، کد آهنگ مورد نظر خود را وارد نموده و سپس کلید مربع را انتخاب و خرید خود را تکمیل نمایند.
  3- پرتال (Portal)
  ابتدا وارد سایت آوای انتظار (http://rbt.mci.ir) شده و از منوی ” ثبت نام ” برای دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام نمایند. برای این منظور شماره تلفن همراه را وارد می نمایند. یک پیام کوتاه حاوی رمز عبور برای مشترک ارسال می گردد .سپس وارد سایت آوای انتظار همراه اول شده و پس از وارد نمودن نام کاربری (شماره تلفن همراه بدون 0 مثال :9123456789) و رمز عبور به صفحه اصلی وارد و پس از شنیدن آهنگ ها و انتخاب آهنگ مورد نظر ، دکمه خرید را کلیک نمایند.
  * تغییر آهنگ
  مشترکین به منظور تغییرآهنگ سرویس آوای انتظار با استفاده از روشهای: پیام کوتاه (SMS) ، تلفن گویا(IVR) ، سایت آوای انتظار همراه اول(http://rbt.mci.ir ) می توانند تا سی روز پس از خرید بصورت رایگان نسبت به تغییر آهنگ خود اقدام نمایند.
  1- پیام کوتاه (SMS)
  مشترکین درصورت تمایل به تغییرآهنگ می توانند” کد آهنگ جدید” را بصورت لاتین به شماره 8989 ارسال نمایند.
  به طور مثال : ارسال کد آهنگ” 30058″ را به شماره 8989
  2- تلفن گویا( IVR)
  مشترکین می توانند با استفاده ازگوشی تلفن همراه خود با سامانه اطلاع رسانی 09990 تماس گرفته و پس از ورود به منوی خدمات غیرحضوری، سرویسهای جدید، سرویس آوای انتظار، برای تغییر آهنگ کلید 3 را انتخاب و سپس کد آهنگ را وارد و سپس کلید مربع را انتخاب نمایند.
  3- پرتال (Portal)
  مشترکین می توانند پس از ورود به سایت آوای انتظار (http://rbt.mci.ir ) و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور ، آهنگ جدید مورد نظر را انتخاب و دکمه خرید را کلیک نمایند.
  * قطع سرویس
  مشترکین تلفن همراه می توانند جهت قطع سرویس از روشهای پیام کوتاه(SMS) . تلفن گویا (IVR) . سایت آوای انتظار همراه اول (http://rbt.mci.ir ) اقدام نمایند. درصورت قطع سرویس، هزینه خریدآهنگ به مشترک اعاده نمی گردد.
  1- پیام کوتاه (SMS)
  مشترکین درصورت عدم تمایل به استفاده از سرویس می توانند عدد”5″ را بصورت لاتین به شماره 8989 ارسال نمایند.
  2- تلفن گویا (IVR)
  مشترکین می توانند با استفاده ازگوشی تلفن همراه خود با سامانه اطلاع رسانی 09990 تماس گرفته و پس از ورود به منوی خدمات غیرحضوری، سرویسهای جدید، سرویس آوای انتظار، برای قطع سرویس کلید 5 را انتخاب نمایند.
  3- پرتال (Portal)
  مشترکین پس از وارد شدن به سایت آوای انتظار همراه اول و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور ، منوی غیرفعالسازی را انتخاب نمایند.

  سرویس رومینگ حجاج
  شرکت ارتباطات سیارایران (همراه اول) به منظور تسهیل خدمات ارتباطی زائرین محترم زائرین بیت الله الحرام، امکان استفاده از سرویس رومینگ بین الملل را برای مشترکین سیم کارتهای دائمی و اعتباری درکشور عربستان ، فراهم نموده است.
  • سرویس رومینگ برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول (بجز مشترکین دارای سیم کارت با پیش شماره “910” ) به صورت پیش فرض فعال بوده و تنها با روشن کردن گوشی تلفن در کشور میزبان قابل استفاده میباشد. مشترکین دائمی با پیش شماره “910” می توانند با مراجعه به مراکز خدمات مشتریان و پرداخت صورتحسابی با حداقل مبلغ 2000000 ریال نسبت به فعال سازی این سرویس اقدام نمایند.
  با استفاده از روش جستجوی دستی (manual ) به روش زیر شبکه اتحاد را انتخاب نمایید.
  Menu → Setting → Phone setting → network selection → Manual→ mobily (OK)
  OK موبایلی → ثبت دستی → انتخاب شبکه → تنظیمات گوشی → تنظیمات → فهرست
  تذکر:
  • چنانچه مشترکین از شبکه های الجوال (stc) و زین (zain) استفاده نمایند، هزینه ارتباط با نرخ تعرفه عادی محاسبه می گردد.
  روش شماره گیری با تلفن همراه در هنگام استفاده از سرویس رومینگ:
  مثال : تلفن همراه 15900000 912 0098
  مثال : شماره ثابت(تهران) 88641000 21 0098

  توضیحات ضروری
  • زائرین محترم در صورت روشن نمودن تلفن همراه در کشور عربستان، به هیچ وجه هزینه ای متحمل نخواهند شد و در صورت برقراری ارتباط، هزینه ها مطابق با تعرفه های اعلام شده محاسبه خواهد گردید.
  • هزینه مکالمات به دقیقه محاسبه می گردد و برای تماس های کمتر از 60 ثانیه، هزینه کامل یک دقیقه و برای تماس های کمتر از 120 ثانیه، هزینه دو دقیقه و … محاسبه می گردد.
  • نوسان نرخ ارز در میزان تعرفه های اعلام شده تاثیر گذار خواهد بود.
  • چنانچه ارتباط شما پایان یافت ، تماس برقرار نگردید ، در حین انجام مکالمه ارتباط قطع شد و یا در صورت شنیدن پیغام از سوی شبکه ، حتماً با زدن دکمه قطع تلفن از خاتمه ارتباط مطمئن و سپس اقدام به شماره گیری مجدد نمائید. در صورت عدم قطع تماس اولیه و اقدام به شماره گیری مجدد، احتمال برقراری ارتباط های همزمان را موجب شده و هزینه های رومینگ را افزایش می دهد.
  • در صورت برقراری ارتباط بین دو تلفن همراه ایرانی در کشور دیگر، برای تلفن همراه تماس گیرنده هزینه مکالمه به صورت بین الملل( معادل با هزینه تماس با ایران) و برای مخاطب هزینه تماس دریافتی مطابق با تعرفه های اعلام شده محاسبه خواهد گردید.
  • در صورت افزایش کارکرد بیش از مبلغ ودیعه برای سیم کارتهای دائمی، این شرکت مجاز به قطع ارتباط تلفن همراه بوده و مسؤولیت پرداخت بدهی به هر میزان بر عهده مشترک می باشد. ضمن آنکه احتمال انتقال بخشی از مبلغ کارکرد تلفن به صورتحساب دوره بعد وجود دارد.
  • فعال سازیPIN CODE سیم کارت و قفل رمز دار گوشی و همچنین خاموش نمودن تلفن همراه به هنگام زیارت و یا در مکان های شلوغ، احتمال سوءاستفاده از تلفن را در صورت مفقودی یا سرقت به حداقل می رساند .
  • در صورت مفقود شدن گوشی، مراتب را بلافاصله به نمایندگان مستقر این شرکت در بعثه و یکی از بستگان درجه یک خود در داخل کشور اطلاع داده تا از طریق مراجعه به ادارات دولتی و مراکز تلفن ثابت نسبت به قطع آن اقدام نمایند.
  • توصیه می شود مشترکین سیم کارتهای اعتباری قبل از عزیمت به کشور مورد نظر نسبت به افزایش اعتبار سیم کارت خود به میزان مورد نیاز اقدام نمایند.
  • زائرین محترم (یا بستگان ایشان) جهت افزایش اعتبار و یا انتقال اعتبار می توانند از طریق روش های زیر اقدام نمایند:
  – شارژ الکترونیکی مستقیم با مراجعه به پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی www.mci.ir و داشتن کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب
  – از طریق پایانه های فروش الکترونیکی (pos)، دستگاه های خودپرداز شبکه بانکی کشور(ATM) و وب کیوسک نصب شده در اماکن عمومی در سراسر کشور

  • سرویس انتقال اعتبار همراه اول
  شرایط مشترک برای انتقال اعتبار
  1. رمز انتقال صحیح باشد: برای دریافت این رمز، یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8910 ارسال تا رمز انتقال که عددی 8 رقمی می باشد از طریق پیامک برای شما ارسال گردد.
  2. مبلغ انتقالی : باید بین 10000 ریال تا 100000 ریال (1000 تا 10000 تومان) باشد و مشترک می بایست پس از انتقال اعتبار حداقل 5000 ریال اعتبار باقیمانده داشته باشد. برای مثال جهت انتقال 10000 ریال مشترک می بایست حداقل 15400 ریال اعتبار داشته باشد، زیرا کارمزد این سرویس برای هر بار انتقال 400 ریال می باشد.
  3. نحوه انتقال اعتبار : پس از دریافت رمز ، مبلغ مورد نظر را می توان با فرمت زیر انتقال داد:
  ok # ********9891 شماره مشترک دریافت کننده *میزان اعتبار* رمز انتقال *132*
  شماره مشترک دریافت کننده اعتبار می بایست با فرمت××××××× 9891 در کد ذکر شده درج گردد. برای مثال شماره تلفن 9191234567 باید با فرمت 989191234567 وارد گردد.
  پس از ارسال درخواست مشترک انتقال دهنده، در صورتیکه شرایط مشترک برای انتقال اعتبار مطابق شرایط ذکر شده فراهم باشد؛ پیامی به وی ارسال خواهد شد تا در صورت تایید آن توسط مشترک، انتقال انجام گردد.
  • با توجه به اختلاف قیمت تعرفه بین تماس های دریافتی و تماس هاس خروجی در کشور عربستان توصیه می شود که قبل از مسافرت به بستگان و دوستان خود توصیه نمایید که از ایران با شما تماس بگیرند تا برای تماس گیرنده هزینه اضافی در بر نداشته (هزینه تماس مطابق با نرخ مکالمه عادی محاسبه می شود) و هزینه صورتحساب شما نیز کاهش یابد.
  • دریافت پیام کوتاه در کشورعربستان رایگان می باشد.

  طرح هزاران لبخند
  طرح هزاران لبخند همراه اول با هدف تشویق مشترکان به پرداخت به موقع قبوض، جذب مشتریان جدید و دایری مجدد سیم کارتهای قطع شده اجرا می شود. کلیه مشترکین همراه اول ( اعتباری و دائمی ) می توانند در این طرح شرکت نمایند. این طرح از تاریخ 1390/7/9 شروع و تا تاریخ 1391/1/31 ادامه خواهد یافت.
  قرعه کشی ها بصورت هفتگی ، ماهیانه و آخر سال خواهد بود .

  • جوایز قرعه کشی هفتگی (معمولی)
  1- گوشی تلفن همراه سامسونگ ، 10هزار دستگاه
  2- سیمکارت اعتباری 100000 ریالی ،10 هزار عدد
  3- کارت شارژ 50000 ریالی، 100 هزار عدد
  4- کارت شارژ 20000 ریالی، 100 هزار عدد

  • جوایز قرعه کشی هفتگی (سطح عالی)
  1- تلویزیون هوشمند سامسونگ با مودم وایمکس، 100 دستگاه
  2- گوشی تلفن همراه هوشمند سامسونگ، 1000 دستگاه
  3- تب لت، 1000 دستگاه
  • جوایز قرعه کشی ماهیانه
  1- سفر به دور دنیا برای یک نفر ، 10 مورد
  2- خودرو مزدا 3، 10 دستگاه
  3- لپ تاپ، 100 دستگاه
  • جایزه قرعه کشی آخر سال
  1- یکدستگاه ویلا در شمال به مبلغ یک میلیارد ریال
  2- یک جایزه نقدی به مبلغ یک میلیارد ریال

  شرایط :
  • کلیه مشترکین فعلی (دائمی و اعتباری) می توانند در طرح شرکت نمایند.
  • کلیه مشترکین جدید که در طول بازه زمانی قرعه کشی، سیم‌کارت خود را فعال ‌کنند می توانند در طرح شرکت نمایند.
  امتیازات:
  الف) هر 20 هزار ریال استفاده (سیم‌کارت دائمی ) و 20هزار ریال خرید شارژ (سیم‌کارتهای اعتباری): 10 امتیاز
  ب) فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری صفر : 40 امتیاز
  ج) فعال سازی مجدد سیم کارت اعتباری : 10 امتیاز
  د) فعال‌سازی سیم‌کارت دائمی صفر: 120 امتیاز
  ه) فعال‌سازی مجدد سیم‌کارت دائمی: 40 امتیاز
  و) پرداخت به موقع قبض : 10 امتیاز
  ز) پرداخت قبض از طریق سامانه 09990 : 20 امتیاز
  توضیح : حداقل امتیاز لازم جهت شرکت در قرعه کشی هفتگی معمولی 10 امتیاز، هفتگی سطح عالی 20 امتیاز، ماهیانه 40 امتیاز وآخر سال 120 امتیاز می باشد.
  نکات مهم:
  1- یک مشترک می‌تواند در چند قرعه کشی شرکت نماید ( هفتگی، ماهیانه و آخر سال )
  2- باقی مانده مبلغ استفاده مشترک جهت دریافت امتیاز به دوره بعدی انتقال نمی یابد (به عنوان مثال اگر مصرف مشترک در یک هفته 25000 ریال باشد، برای 20000 ریال هفته اول 10 امتیاز دریافت می کند و امتیاز 5000 ریال به هفته بعد انتقال نمی یابد) .
  3- جوایز به مالک قانونی سیم‌کارت ارائه خواهد شد.
  4- امتیاز قرعه کشی هفتگی از اول هفته (شنبه) تا آخر هفته ( جمعه) محاسبه می‌گردد.
  5- امتیاز قرعه کشی ماهیانه از اولین روز ماه تا آخرین روز ماه محاسبه می‌گردد.
  6- قرعه کشی در سه سطح هفتگی ، ماهیانه و دوره ای ( آخر سال ) برگزار می گردد.
  طرح باندلینگ
  همراه اول به منظور بهره مندی هموطنان از خدمات ارتباطی همراه ارزان قیمت، با همکاری شرکت سامسونگ اقدام به عرضه بسته های گوشی و سیم کارت کرده است.
  در این طرح، همراه اول به منظور هم افزایی کیفیت محصول نهایی با قیمت مناسب برای مصرف کننده، بسته های گوشی و سیم کارت اعتباری (Bundling) را در سه سطح مختلف تولید و روانه بازار می کند.
  در این طرح بسته هایی شامل یکدستگاه گوشی تلفن همراه سامسونگ به همراه یک عدد سیم کارت اعتباری (سیم کارت عیدانه با 150 دقیقه مکالمه رایگان) با قیمتی مناسب عرضه می شود.
  این بسته ها در طبقات قیمتی 299 هزار ریالی، 559 هزار ریالی و 999 هزار ریالی عرضه می شود.
  متقاضیان می توانند جهت خرید این بسته از طریق شرکت اسمارت تکنولوژی (با شماره تماس 85650000) و دفاتر خدمات ارتباطی اقدام کنند.
  همراه اول بزودی طرح های جدید و متنوع¬تری جهت کسب رضایت مشترکان خود ارائه خواهد کرد.
  طرح مسابقه پیامکی این 60 روز
  آشنایی با مسابقه:
  برای آزمودن سطح دانش کاربران ، همراه اول اقدام به برگزاری مسابقه ” این 60 روز” نموده است. در این مسابقه پرسش محور هرکاربر با فرستادن پاسخ صحیح امتیاز دریافت میکند. در این مسابقه پیامکی ضمن محک خوردن دانش عمومی کاربران، فرصتی برای کسب امتیاز نیز در اختیار ایشان قرار می گیرد. کاربران می توانند با ارسال پیامکی حاوی پاسخ به سؤالات مطرح شده (در زمینه هایی چون تاریخ، جغرافیا و غیره) در مسابقه شرکت کنند.
  نحوه شرکت در مسابقه:
  جهت شرکت در مسابقه کافیست کلمه بله را به 2020 ارسال نمایید.
  جوایز مسابقه:
  شرکت کنندگان ضمن برخورداری رایگان از سرویسهای اطلاع رسانی همراه اول به مدت دو هفته، این فرصت را نیز خواهند داشت که در قرعه کشی روزانه یکدستگاه تلویزیون ال سی دی 42 اینچی سامسونگ شرکت نمایند. در ضمن با ارسال هر پیام کوتاه یک اعتبار مجازی رایگان جهت دانلود تصاویر پس زمینه دریافت می کنند.

  تعرفه :
  هزینه هر پیامک ارسالی به شماره 2020 (پیامک شرکت در مسابقه) با احتساب مالیات برابر با 3640 ریال است که شامل هزینه محتوای دیجیتال نیز می باشد . پیامک های ارسالی از شماره 2020 به مشترکان کاملاً رایگان خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.