• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » تجاوز به ۱۴ زن در پرونده سه مرد جوان
  کد خبر : 34726

  تجاوز به ۱۴ زن در پرونده سه مرد جوان

  تجاوز به ۱۴ زن در پرونده سه مرد جوان Reviewed by Aryan on Oct 24Rating: سه مرد جوان که متهم هستند ۱۴ زن را ربوده و مورد آزار جنسی قرار داده اند به زودی برای آخرین دفاعیات خود در دادگاه حاضر می شوند. این سه جوان شش سال قبل به جرم آزار ۱۴ زن بازداشت…

  تجاوز به ۱۴ زن در پرونده سه مرد جوان Reviewed by Aryan on Oct 24Rating:

  سه مرد جوان که متهم هستند ۱۴ زن را ربوده و مورد آزار جنسی قرار داده اند به زودی برای آخرین دفاعیات خود در دادگاه حاضر می شوند. این سه جوان شش سال قبل به جرم آزار ۱۴ زن بازداشت و در دادگاه انقلاب محاکمه و به اعدام محکوم شدند اما رأی صادره از سوی دیوان عالی کشور نقض و پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

  اعضای باند در حالی بازداشت شدند که دختری جوان را ربوده بودند و قصد داشتند او را به قتل برسانند. زمانی که ماموران کلانتری آدران جاده چالوس به پیکان طوسی رنگ مشکوک شدند، آن را متوقف کردند و صدایی غیرمتعارف را از صندوق عقب ماشین شنیدند. ماموران از سرنشینان اتومبیل خواستند پیاده شوند آنها وقتی در صندوق عقب ماشین را باز کردند با دختری روبه رو شدند که بر اثر نرسیدن اکسیژن و جراحاتی که بر بدنش وارد شده بود، نیمه هوش بود.

  وقتی این دختر از صندوق عقب بیرون آورده شد و توانست صحبت کند به ماموران گفت: من در حصارک کرج به عنوان مسافر، سوار پیکان شدم تا به عظیمیه بروم، می خواستم عمه ام را ببینم اما سه جوانی که سوار ماشین بودند من را کتک زدند و کیف و موبایلم را گرفتند و با تهدید خواستند که ساکت باشم. آنها به سمت آریاشهر تهران حرکت کردند و در محلی خلوت مرا مورد آزار جنسی قرار داند. سپس به یک کوچه فرعی پیچیدند، خیلی ترسیده بودم فکر کردم دوباره قصد دارند به من تجاوز کنند فریاد زدم و از مردم کمک خواستم یکی از متهمان من را محکم گرفت و دستش را روی دهانم گذاشت بعد مرا به صندوق عقب انداخت. حالم بد بود و داشتم خفه می شدم که ماموران پیدایم کردند.

  با توجه به گفته های این دختر. پلیس سه مرد جوان را که امیر، حسین و مهدی نام دارند مورد بازجویی قرار داد. حسین که ۱۹ سال داشت و کم سن ترین فرد گروه بود. گفت: وقتی قبول کردم با مهدی همکاری کنم قرار بود زنان را سوار ماشین کنیم و پول هایشان را بدزدیم. اصلا قرار نبود به کسی تجاوز کنیم. ماشین هم برای مهدی بود. مطابق قرار او سهم بیشتری نسبت به ما می گرفت. در چند مورد اول از زنان فقط سرقت کردیم، اما در یک مورد وقتی دختری جوان را به عنوان مسافر سوار کردیم و پول هایش را دزدیدیم، مهدی او را مورد تجاوز قرار داد و گفت ما هم می توانیم این کار را بکنیم. ما هم زن جوان را که به شدت هم ترسیده بود، مورد آزار قرار دادیم. او از ترس حتی نمی توانست حرف بزند. بعد از آن در هر سرقتی این کار را می کردیم. حسین گفت: بیشتر قربانیان ما زنان و دختران جوان غرب تهران بودند و ما در اکباتان و آریاشهر این زنان را مورد آزار قرار می دادیم و فقط مورد آخر بود که در کرج دختر جوانی را ربودیم.

  تحقیقات بعدی پلیس نشان داد، این سه جوان ۱۴ زن را مورد آزار جنسی قرار داده و اموال آنها را ربوده اند. این زنان که برخی از آنها قبلا شکایتی در دادسرا مطرح نکرده بودند، بعد از بازداشت متهمان به دادسرا رفتند و آنها را شناسایی کردند. با تکمیل تحقیقات پرونده با اتهام محاربه به دادگاه انقلاب تهران فرستاده و متهمان در این دادگاه محاکمه و هر سه مجرم شناخته و به اعدام محکوم شدند.

  وکلای مدافع متهمان به رأی صادره اعتراض کردند و در لایحه خود نوشتند این متهمان باید در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شوند. سپس پرونده در دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار گرفت و اعتراض وکلا مورد تایید قرار گرفت و حکم صادره نقض و دادگاه کیفری استان تهران صالح دانسته و پرونده برای رسیدگی به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. متهمان در زمان مقرر برای برگزاری دادگاه در جلسه حضور یافتند؛ اما چون شاکیان پرونده دیگر حاضر نبودند به دادگاه بیایند این پرونده چندین بار تجدید وقت شد.

  در نهایت در اولین جلسه رسیدگی به اتهام تجاوز به عنف، آدم ربایی و سرقت سه متهم جوان برای دفاع از خود در جایگاه حاضر شدند. متهمان این بار اتهام تجاوز به عنف را رد کردند و گفتند، با چند زن که از آنها سرقت کردند رابطه داشتند؛ اما این رابطه به زور نبود آنها همچنین مدعی شدند که قصد نداشتند دختر کرجی را مورد آزار قرار دهند و از ترس او را در صندوق عقب ماشین مخفی کرده بودند.

  بعد از پایان اولین جلسه محاکمه قاضی محمدی کشکولی، رییس شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران با توجه به پایان وقت جلسه آخرین دفاعیات متهمان را به بعد موکول کردند و با وقت تعیین شده متهمان در روزهای آینده آخرین دفاعیات خود در برابر قضات و شاکیانی که حاضر شدند در جلسه دادگاه شکایت کنند، بیان خواهند کرد.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.