• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت , رژم لاغری و چاقی » برای لاغری از این روزها شروع کنید!
  کد خبر : 34562

  برای لاغری از این روزها شروع کنید!

  برای لاغری از این روزها شروع کنید!Reviewed by Aryan on Oct 24Rating: روزنامه دیلی میل انگیس نوشت: مرکز “تسکو دستس” انگلیس ویژه خدمات رژیم های غذایی در نظرسنجی خود دریافت زنانی که از روز سه شنبه هفته رژیم غذایی خود را آغاز کرده اند، اکثرا در دستیابی به هدف خود در کاستن از وزن اضافی…

  برای لاغری از این روزها شروع کنید!Reviewed by Aryan on Oct 24Rating:

  روزنامه دیلی میل انگیس نوشت: مرکز “تسکو دستس” انگلیس ویژه خدمات رژیم های غذایی در نظرسنجی خود دریافت زنانی که از روز سه شنبه هفته رژیم غذایی خود را آغاز کرده اند، اکثرا در دستیابی به هدف خود در کاستن از وزن اضافی شکست خورده اند درحالی که زنانی که روزهای یکشنبه یا دوشنبه آغاز کرده اند؛ وزن بیشتری را کم کرده اند.

  سخنگوی مرکز یاد شده گفت: زنانی که رژیم غذایی را دنبال می کنند، تمایل بیشتری به ادامه دادن به این رژیم در صورت آغاز آن در ابتدای هفته دارند.

  این نظرسنجی نشان می دهد زنانی که رژیم غذایی را در روز یکشنبه آغاز کردند؛ 3 کیلو و 600 گرم در طول سه هفته وزن کم کردند و 88 درصد آنها توانستند وزن خود را در همین سطح نگه داشتند.

  این پژوهش نشان داد زنانی که رژیم خود را روز شنبه آغاز می کنند، در ذهن خود هدف روشنی دارند و پایبندی آنها به رعایت رژیم غذایی تا آخر و رسیدن به هدف مورد نظر یعنی کاهش وزن زیاد می شود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.