• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تلويزيون و صدا سيما , فرهنگی و هنری » طرفداران قلب یخی بخوانند
  کد خبر : 340452

  طرفداران قلب یخی بخوانند

  طرفداران قلب یخی بخوانندReviewed by Aryan on Jan 18Rating: تهيه‌كننده‌ي مجموعه «قلب يخي» از پخش قسمت‌هاي آخر فصل دوم اين مجموعه طي هفته‌هاي آينده خبر داد و گفت: براي شروع فصل سوم نيز در حال انجام مراحل آماده‌سازي هستيم تا كار را سريع‌تر آغاز كنيم. سيد كمال طباطبايي در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري…

  طرفداران قلب یخی بخوانندReviewed by Aryan on Jan 18Rating:

  تهيه‌كننده‌ي مجموعه «قلب يخي» از پخش قسمت‌هاي آخر فصل دوم اين مجموعه طي هفته‌هاي آينده خبر داد و گفت: براي شروع فصل سوم نيز در حال انجام مراحل آماده‌سازي هستيم تا كار را سريع‌تر آغاز كنيم.

  سيد كمال طباطبايي در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، درباره‌ي وقفه‌هاي ايجاد شده در توزيع «قلب يخي» توضيح داد: در فصل سوم سعي مي‌كنيم با يك برنامه‌ي زمان‌بندي مشخص، توزيع را شروع كنيم تا مخاطب بداند هر بخش از سريال در چه تاريخي توزيع مي‌شود.

  وي ادامه داد: ما در بخش خصوصي ساخت سريال و توزيع آن در شبكه‌ي نمايش خانگي جديد و نو بوديم. به همين دليل معايب و مسايلي در كار ما وجود داشت كه پنهان بود و به مرور زمان مشخص مي‌شد. كم و كاستي‌هايي مثل قاچاق و كپي غيرمجاز و از همه مهمتر پخش توسط پخش خصوصي از مسايلي بودند كه در «قلب يخي» آسيب‌شناسي شده و سعي مي‌كنيم با توجه به همه اين مسايل، فصل سوم را ارائه دهيم.

  *** توزيع فصل دوم از چند روز آينده

  طباطبايي اعلام كرد: توزيع فصل دوم «قلب يخي» نيز در مراحل پاياني به سر مي‌برد و طي چند روز آينده انجام مي‌شود. طبق برنامه‌ريزي‌اي كه انجام داده‌ايم قرار است زمان پخش فصل جديد «قلب يخي» مشخص و تاريخ‌هاي پخش، پيش از شروع پخش اعلام شود تا مخاطبان بدانند چه زماني مي‌توانند هر نسخه از «قلب يخي» را خريداري كنند.

  تهيه‌كننده «قلب يخي» با بيان اينكه تاريخ دقيقي از توزيع بخش‌هاي باقيمانده سري دوم اين سريال هنوز مشخص نشده است، گفت: ظرف يك تا يك و نيم ماه آينده قسمت‌هاي باقي‌مانده را توزيع مي‌كنيم و فصل دوم «قلب يخي» را به پايان مي‌رسانيم.

  وي بار ديگر تاكيد كرد:‌ براي فصل سوم اين مجموعه قصد داريم برنامه‌ريزي مشخص و مدوني انجام دهيم تا تاخير در توزيع به وجود نيايد.

  وي همچنين توضيح داد: در فصل دوم، به دليل حجم و سنگيني كار تصويربرداري كمي طولاني شد و با مقارن شدن با زمان‌هايي مثل ماه رمضان، شروع مدارس و محرم نتوانستيم توزيع مناسبي داشته باشيم.

  سيد كمال طباطبايي خاطرنشان كرد: بخش خصوصي سريال‌سازي در ايران شكننده است. كمپاني‌هاي بزرگ مسؤول اين كار نيستند و ما به بازگشت سرمايه وابسته هستيم. با اين وجود سعي كرديم چيزي در «قلب يخي» كم نگذاريم. اين بار نيز قصد داريم در ابتدا قسمت‌هاي زيادي را توليد كنيم سپس با در دست داشتن اين قسمت‌ها به توزيع مرتب آنها اقدام كنيم.

  *** عذرخواهي از مخاطبان

  سيد كمال طباطبايي در ادامه گفتگويش با ايسنا از بينندگان «قلب يخي» به دليل توزيع نامناسب اين مجموعه عذرخواهي كرد و افزود: از تمام بينندگان «قلب يخي» كه عليرغم خلف وعده‌هاي ما، ما را تنها نگذاشتند تشكر مي‌كنم و قول مي‌دهم كه در فصل سوم جبران كنيم.

  وي همچنين از شيوه‌ي جديد در توزيع «قلب يخي» كه شرايط توزيع اين مجموعه را آسان‌تر و سهل‌تر مي‌كند، خبر داد.

  *** اظهار نظر درباره «قهوه تلخ»

  وي با اشاره به سريال «قهوه تلخ» كه در حال حاضر با مشكل پخش مواجه شده، گفت: «قهوه تلخ» از يك پروسه شروع كرد و تا قسمت‌هاي 25 به طور مرتب توزيع شد. آنها مي‌خواستند سري جديد توليد كنند كه اين سري جديد هنوز بيرون نيامده است. اين سريال نيز با مسايلي چون قاچاق مواجه شد و من بسيار براي اين اتفاق كه كار و سرمايه‌گذراي مان هيچ امنيتي ندارد متاسفم. اميدوارم اين مساله يك بار براي هميشه حل شود.

  *** ادامه همكاري با امين حيايي

  تهيه‌كننده مجموعه «قلب يخي» در بخش ديگري از اين گفت‌و‌گو در پاسخ به پرسشي درباره‌ي مسايل اخير اين سريال و جدا شدن امين حيايي و محمدحسين لطيفي از آن اعلام كرد: هيچ بازيگري از «قلب يخي» جدا نشده است و امين حيايي همچنان با پروژه ما قرارداد دارد. بازيگراني كه در «قلب يخي» هستند ممكن است در فاصله شروع بخش جديد به كارهاي ديگر بروند اما مهم اين است كه در زماني كه ما مي‌خواهيم، در كارمان باشند. امين حيايي با ما كاملا هماهنگ است.

  وي شايعات مربوط به شكايت از امين حيايي و جدا شدن او از پروژه را رد كرد و افزود: نه تنها هيچ بازيگري از پروژه جدا نشده، بلكه قرار است چند بازيگر جديد به «قلب يخي» اضافه شود.

  *** كارگرداني سامان مقدم

  طباطبايي همچنين درباره كارگرداني فصل سوم «قلب يخي» توسط سامان مقدم گفت: در همه دنيا معمول است كه سريال‌هاي چند فصلي را چند كارگردان مي‌سازند و سامان مقدم هم كه در كارهايش موفق بوده از اين گزينه مستثني نيست. «قلب يخي» مسير خود را طي مي‌كند و فصل سوم اين سريال نيز در ادامه همين مسير است.

  تهيه‌كننده «قلب يخي» در پايان تاكيد كرد: در فصل سوم جذابيت بيشتري به «قلب يخي» مي‌دهيم تا به نياز مخاطب و درخواست او نيز توجه كرده باشيم. من نيز شرايط را مطلوب مي‌دانم و اميدوارم بتوانيم در بخش سوم مخاطبان را بيشتر كنيم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.