• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » براي 85 زنداني آزاد شده در سال 90 اشتغال‌زايي شده است
  کد خبر : 340131

  براي 85 زنداني آزاد شده در سال 90 اشتغال‌زايي شده است

  براي 85 زنداني آزاد شده در سال 90 اشتغال‌زايي شده استReviewed by Aryan on Jan 18Rating: مديرکل زندان‌هاي کردستان گفت: از ابتداي سال‌جاري تاكنون براي بيش از 85 نفر از زندانيان آزاد شده زمينه اشتغال فراهم شده است. اسدالله گرجي‌زاده بعد از ظهر سه‌شنبه در هشتمين جلسه هيات مديره انجمن حمايت از زندانيان شهرستان سنندج…

  براي 85 زنداني آزاد شده در سال 90 اشتغال‌زايي شده استReviewed by Aryan on Jan 18Rating:

  مديرکل زندان‌هاي کردستان گفت: از ابتداي سال‌جاري تاكنون براي بيش از 85 نفر از زندانيان آزاد شده زمينه اشتغال فراهم شده است.

  اسدالله گرجي‌زاده بعد از ظهر سه‌شنبه در هشتمين جلسه هيات مديره انجمن حمايت از زندانيان شهرستان سنندج اظهاركرد: از اول سال‌جاري تاکنون براي بيش از85 نفر از زندانيان آزاد شده استان زمينه اشتغال فراهم شده است.

  وي افزود: مراکز مراقبت بعد از خروج زندان‌ها مي تواند گام موثري در عدم بازگشت مجدد مددجويان باشند و زمينه پذيرش مددجو را در جامعه فراهم کند. مديرکل زندان‌هاي استان کردستان بيان کرد: از ابتداي سال جاري تاکنون مبلغ پنج ميليارد و980ميليون ريال، براي اشتغال مددجويان هزينه شده که اميد است در آينده تلاش بيشتري براي جذب اعتبارات براي اشتغالزايي مددجويان صورت گيرد.

  وي يکي از عوامل مهم در بازگشت دوباره مددجويان را بيکاري و مشکل اقتصادي خواند و افزود: اگر بتوان زمينه کار و اشتغال زندانياني را که در زندان‌ها ارت‌هاي مختلف را کسب مي‌کنند، فراهم کرد به جرات مي‌توان گفت که آمار جمعيت کيفري و وقوع جرم در جامعه کاهش خواهد يافت. گرجي‌زاده از تعامل مثبت و سازنده زندان‌هاي استان با دستگاهاي حمايتي استان خبر داد و خاطرنشان کرد: هر چقدر ارتباط و تعامل با دستگاه‌هاي خدمت‌رسان و حمايتي بيشتر باشد اشتغال، آموزش و حرفه‌آموزي در زندان‌ها با کيفيت بيشتري ارائه خواهد شد. وي درپايان يادآور شد: کاهش آسيب رفتارهاي پرخطر در زندان‌ها با ايجاد زمينه‌هاي اشتغال و اطلاع رساني به مددجويان به منظور اختصاص تسهيلات مرکز مراقبت بعد از آزادي به عنوان اهرمي بسيار کارساز و اميد بخش در زندان‌ها مطرح است. ( ایسنا )

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.