• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نگذاريد تركيه در جريان بيداري اسلامي جاي ايران را بگيرد
  کد خبر : 339707

  نگذاريد تركيه در جريان بيداري اسلامي جاي ايران را بگيرد

  نگذاريد تركيه در جريان بيداري اسلامي جاي ايران را بگيردReviewed by Aryan on Jan 18Rating: يك عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در مجلس خطاب به دستگاه‌هاي ديپلماسي كشور گفت: قدرت‌هاي سلطه‌گر بعد از ناكامي در مقابله با نظام اسلامي، در عرصه جنگ سرد وارد شده‌اند كه البته با ظهور بيداري اسلامي در…

  نگذاريد تركيه در جريان بيداري اسلامي جاي ايران را بگيردReviewed by Aryan on Jan 18Rating:

  يك عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در مجلس خطاب به دستگاه‌هاي ديپلماسي كشور گفت: قدرت‌هاي سلطه‌گر بعد از ناكامي در مقابله با نظام اسلامي، در عرصه جنگ سرد وارد شده‌اند كه البته با ظهور بيداري اسلامي در منطقه شكست خوردند.

  محمد آشوري در نطق ميان دستور امروز خود با بيان اين‌كه اين قدرت‌ها در عراق و افغانستان به اهداف خود نرسيده‌اند، اظهار كرد: اين كشورها در مسير بيداري اسلامي در منطقه به دنبال جايگزين كردن تركيه با جمهوري اسلامي ايران هستند كه دستگاه‌ ديپلماسي ما بايد با افزايش تحرك با آن مقابله كند.

  آشوري با اشاره به ترور شهيد احمدي روشن بيان كرد: ‌قدرت‌هاي سلطه مي‌خواهند با القاي نا‌امني در كشور قدرت خود را اثبات كنند و در آستانه انتخابات براي مرعوب ساختن مسئولان تلاش كنند و در حالي كه در سياست‌هاي رسمي دفاعي خود ترور را در دستور كار قرار داده‌اند خود را از ترورهاي اخير مبرا مي‌دانند، كه اين مساله هوشياري نهاد‌هاي امنيتي را مي‌طلبد تا كشور را به سمت آرامش ببرند.

  نماينده مردم بندرعباس در مورد انتخابات پيش روي كشور گفت: بايد وحدت و انسجام ملي محقق شود، چرا كه دشمن به دنبال بازي است و در اين شرايط برخي مي‌خواهند به راهبرد خردمندانه جذب حداكثري و دفع حداقلي ضربه بزنند.

  وي در ادامه گفت: ملت در آستانه دهه فجر براي شكل دادن به حماسه‌اي ديگر در انتخابات 12 اسفند آماده مي‌شود كه بار ديگر موجب تقويت شاخص‌هاي امنيتي كشور شوند، لذا بايد هوشيار بود و از انتخابات به عنوان فرصت استفاده كرد.

  نماينده مردم بندرعباس در بخش‌ سوم نطق خود در مورد مشكلات و مسائل حوزه انتخابيه‌اش و با اشاره به قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز گفت: فراهم نبودن شرايط باعث شده است مردم دچار معضل تجارت غيررسمي پرخطر شوند و اين مسيري است كه جبرا در پيش جوانان اين منطقه قرار گرفته است. بنابراين از دولت‌ مي‌خواهيم با برنامه‌ريزي صحيح و اشتغال پايدار حفظ عزت مردم منطقه را مورد توجه قرار دهد.

  وي با اشاره به مشكلات كشاورزي در اين استان بيان كرد: كشاورزي استان هرمزگان در پي 13 سال خشكسالي دچار مشكل شده است، كشاورزان، دامداران و صيادان اين استان به وضعيت حمايت از توليد داخلي معترض هستند. شكاف بين قيمت توليد و مصرف هم آنها را در معرض مشكلات بيشتر قرار داده است.

  آشوري با تاكيد بر لزوم تجديدنظر در سياست‌هاي نظام توزيع گفت: توليد‌كنندگان اين منطقه با توجه به شرايط بد اقتصادي درخواست يك تنفس 5 ساله بانكي را دارند. ضمن اين كه با توجه به استهلاك بالاي تجهيزات زندگي دراستان‌ هرمزگان درخواست مي‌شود كه دولت شاخص‌هاي ضريب حقوق كارمندان در اين مناطق را بر عدالت قرار دهد و حق مرزي را لحاظ كند.

  نماينده مردم هرمزگان در پايان با اشاره به وضعيت جزاير جنوبي كشور، از كمبود اعتبار اين مناطق گلايه كرد و گفت: اعتبار‌هاي فعلي از نيازهاي حداقلي هم كم‌تر است و با توجه به نقش درآمد‌هاي سرشار اين مناطق در توسعه كشور درخواست مي‌كنم كه در بودجه 91 به اين مناطق توجه شود. ( ایسنا )

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.