• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » دانشجوی ایرانی در تگزاس به قتل رسید + عکس
  کد خبر : 338561

  دانشجوی ایرانی در تگزاس به قتل رسید + عکس

  دانشجوی ایرانی در تگزاس به قتل رسید + عکسReviewed by Aryan on Jan 18Rating: يك دانشجوی ایرانی رشته پزشکی در شهر هيوستون آمريکا به قتل رسیده است. به گزارش خبرگزاري دانشجو به نقل از بي بي سي، گلاره باقرزاده، دانشجوی ایرانی رشته پزشکی در شهر هيوستون آمريکا به ضرب گلوله ای به قتل رسیده است….

  دانشجوی ایرانی در تگزاس به قتل رسید + عکسReviewed by Aryan on Jan 18Rating:

  يك دانشجوی ایرانی رشته پزشکی در شهر هيوستون آمريکا به قتل رسیده است.

  به گزارش خبرگزاري دانشجو به نقل از بي بي سي، گلاره باقرزاده، دانشجوی ایرانی رشته پزشکی در شهر هيوستون آمريکا به ضرب گلوله ای به قتل رسیده است.

  هنوز انگیزه یا هویت عامل این جنایت مشخص نيست و تحقیقات پليس ادامه دارد.

  پلیس هیوستن جسد گلاره باقرزاده، دانشجوی ایرانی را حدود نیمه شب دوشنبه، پشت فرمان اتومبیلش در یک منطقه ثروتمندنشین شهر هیوستون پیدا کرد.

  به گزارش پلیس، در زمان رسیدن ماموران، اتومبیل خانم باقرزاده به دیوار یک گاراژ برخود کرده بود و هنوز موتور روشن و چرخها در حال چرخیدن بودند.

  گروهبان بولتون به یک تلویزیون محلی گفت:  زماني كه خانم باقرزاده مشغول صحبت با دوستش بوده است دوست وي یک صدای بلندی را روی گوشی خود شنیده، او به یاد نمی آورد صدای شلیکی شنیده باشد، فقط یک صدای بلند و بعد صدای بکسوبات، مثل صدای دور شدن اتومبیل دیگری به گوشش رسیده.

  پلیس می گوید با دوست خانم باقر زاده صحبت کرده ولی او را مظنون نمی داند.

  گلاره باقرزاده، سی ساله، در رشته فن آوری ژنتیک مولکولی در مرکز مبارزه با سرطان آندرسون در هیوستون مشغول به تحصیل بوده و به گفته ویکتور سنتیز، سخنگوی پلیس او همچنین از فعالان حقوق زنان ایرانی بوده و در اکثر تجمعات این فعالان حضور داشته است.

  به گفته این سخنگو، هنوز مشخص نیست که قتل خانم باقرزاده به گذشته خود او مربوط می شود یا ممکن است با فعالیتهایش ارتباطی داشته باشد. در هر حال پلیس اعتقاد دارد ضارب یا او را تعقیب کرده یا در آن نقطه منتظر او بوده است.

  به گفته پليس خانم باقرزاده دشمنی ندارد و انسانی محبوب و دلسوز بوده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.