• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » چند شرکت دیگر ایرانی توسط کره جنوبی تحریم شدند
  کد خبر : 337388

  چند شرکت دیگر ایرانی توسط کره جنوبی تحریم شدند

  چند شرکت دیگر ایرانی توسط کره جنوبی تحریم شدند Reviewed by Aryan on Jan 18Rating: کره جنوبی با مقاومت در برابر درخواست آمریکا برای تحریم نفت و محصولات پتروشیمی ایران اعلام کرد: 99 شرکت و 6 شخص حقیقی ایرانی را به فهرست تحریم های خود افزوده است. به نقل از آسوشیتد پرس، وزارت دارایی کره…

  چند شرکت دیگر ایرانی توسط کره جنوبی تحریم شدند Reviewed by Aryan on Jan 18Rating:

  کره جنوبی با مقاومت در برابر درخواست آمریکا برای تحریم نفت و محصولات پتروشیمی ایران اعلام کرد: 99 شرکت و 6 شخص حقیقی ایرانی را به فهرست تحریم های خود افزوده است.

  به نقل از آسوشیتد پرس، وزارت دارایی کره جنوبی اعلام کرد 99 شرکت و 6 شخص حقیقی ایرانی را به فهرست تحریمهای خود افزوده است. بر اساس این گزارش شرکتهای کره ای نیز باید برای انجام هر گونه مبادلات مالی و ارزی با ایران از بانک مرکزی این کشور مجوز ویژه دریافت کنند . بر این اساس کره جنوبی نخستین بار سال گذشته 102 شرکت و 24 شخص حقیقی ایرانی را در فهرست تحریمها قرار داده بود .کره جنوبی تا کنون در برابر فشارهای آمریکا برای تحریم واردات نفت و محصولات پتروشیمی از ایران مقاومت کرده است .
  وزارت دارایی آمریکا نیز هشدار داد شرکتهای کره ای که از ایران محصولات پتروشیمی وارد می کنند با تحریمهای سنگینی روبرو خواهند شد .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.