• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » عیدی بازنشستگان امسال چقدر است ؟
  کد خبر : 333488

  عیدی بازنشستگان امسال چقدر است ؟

  عیدی بازنشستگان امسال چقدر است ؟Reviewed by Aryan on Jan 17Rating: سالهاست وقتی صحبت از عیدی می شود دولت دو نوع عیدی اعلام می کند،یکی عیدی کارگری و دیگری عیدی کامندی. بازنشستگان هم جزو کارمندان هستند اما خواهان آن هستند که از امسال مانند عیدی آنها هم کارگی محاسبه شود چون عیدی کارگران هر سال…

  عیدی بازنشستگان امسال چقدر است ؟Reviewed by Aryan on Jan 17Rating:

  سالهاست وقتی صحبت از عیدی می شود دولت دو نوع عیدی اعلام می کند،یکی عیدی کارگری و دیگری عیدی کامندی.


  بازنشستگان هم جزو کارمندان هستند اما خواهان آن هستند که از امسال مانند عیدی آنها هم کارگی محاسبه شود چون عیدی کارگران هر سال از یک تا ۳برابر حقوق کارگران اعلام می‌شود.
  در اینباره علی اکبر خبازها، رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته سراسر کشور در جمع خبرنگاران می گوید: درصورتی‌که صندوق تامین اجتماعی بتواند به‌صورت مستقل میزان عیدی بازنشستگان را تعیین کند ممکن است مبلغ بیشتری را برای پرداخت درنظر بگیرد اما تصمیم دولت باعث می‌شود که بازنشستگان تامین اجتماعی از عیدی کمتری برخوردار شوند.
  اما رحمت‌الله حافظی، مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی هم تعیین میزان نرخ عیدی بازنشستگان را از وظایف دولت می داند و می گوید: میزان عیدی بازنشستگان را دولت اعلام می‌کند و ما فقط به‌عنوان مجری تصمیم دولت را اجرا می‌کنیم و معادل رقم تعیین‌شده به حساب بازنشستگان واریز خواهیم کرد.
  رقم عیدی امسال چقدر است؟
  حافظی اعلام کرده که از رقم عیدی بازنشستگان اطلاعی ندارد ؛اما اگر قرار است مانند کارمندان اعلام شود امسال هم با وجود اینکه نرخ رشد تورم نسبت به سال گذشته دوبرابر شده است بازنشستگان ۳۵۰ هزار تومان دریافت کنند چون سال گذشته ۳۰۰ هزار تومان عیدی و یک کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی دریافت کردند.
  اگر چه که بازنشستگان انتظار دارند با افزایش تورم امسال افزایش چشمگیری در عیدی خود داشته باشند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.