• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » علی مطهری: با نظام قهر نمی کنم
  کد خبر : 332930

  علی مطهری: با نظام قهر نمی کنم

  علی مطهری: با نظام قهر نمی کنمReviewed by Aryan on Jan 17Rating: علی مطهری نماینده مردم تهران که از سوی هیئت‌های اجرایی انتخابات مجلس نهم رد صلاحیت شده است گفت: اعتراض خود را به هیئت نظارت تقدیم کرده‌ام اما در صورتی که از طرف شورای نگهبان هم رد صلاحیت شوم باز هم در انتخابات شرکت…

  علی مطهری: با نظام قهر نمی کنمReviewed by Aryan on Jan 17Rating:

  علی مطهری نماینده مردم تهران که از سوی هیئت‌های اجرایی انتخابات مجلس نهم رد صلاحیت شده است گفت: اعتراض خود را به هیئت نظارت تقدیم کرده‌ام اما در صورتی که از طرف شورای نگهبان هم رد صلاحیت شوم باز هم در انتخابات شرکت می‌کنم و رای خواهم داد.

  به گزارش خبرنگار مهر علی مطهری عصر امروز در حاشیه اولین همایش جبهه مردم سالاری که در تهران برگزار شد در پاسخ به خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: اگر رد صلاحیت شوم با نظام قهر نمی کنم چرا که اعتقاد دارم بخشی از نظام اشتباه کرده این در حالی است که من کل نظام را دوست دارم بنابراین در انتخابات شرکت می کنم و رای هم می دهم.

  وی در پاسخ به سئوال دیگر مهر مبنی بر اینکه آیا کدهایی از تایید صلاحیت وی وجود دارد نیز گفت: اعتراض مکتوبم را روز پنجشنبه گذشته ارائه کردم اما هیچ خبری از نتیجه بررسی آن نداریم.

  نماینده مردم تهران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا در صورتی که در این مرحله از اعتراضش نتیجه ای نگرفت آیا از طریق شورای نگهبان پیگیری می کند نیز گفت: بله از طریق شورای نگهبان پیگیری می کنم اما اگر شورای نگهبان نیز رد صلاحیتم کند دیگر اقدامی نمی کنم.

  مطهری در پاسخ به سئوال خبرنگاری دیگری که پرسید مگر راه پیگیری دیگری نیز می ماند گفت: بله، راه دیگر این است که موضوع را با رهبری در میان بگذارم و خدمت ایشان بروم اما خوب این کار را نمی کنم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.