• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رقیب تبریزی فردوسی پور به دلیل انتقاد ممنوع کار شد!
  کد خبر : 332811

  رقیب تبریزی فردوسی پور به دلیل انتقاد ممنوع کار شد!

  رقیب تبریزی فردوسی پور به دلیل انتقاد ممنوع کار شد!Reviewed by Aryan on Jan 17Rating: برنامه موج فوتبال یکی از پربیننده ترین برنامه های شبکه تلویزیونی شهر تبریز است که به دلیل شباهت بسیاری که به برنامه نود دارد به نود تبریزی معروف شده است.  به گزارش «شفاف» این برنامه تلویزیونی که هر هفته به…

  رقیب تبریزی فردوسی پور به دلیل انتقاد ممنوع کار شد!Reviewed by Aryan on Jan 17Rating:
  برنامه موج فوتبال یکی از پربیننده ترین برنامه های شبکه تلویزیونی شهر تبریز است که به دلیل شباهت بسیاری که به برنامه نود دارد به نود تبریزی معروف شده است.
   به گزارش «شفاف» این برنامه تلویزیونی که هر هفته به بررسی بازی تیم های تبریزی پرداخته و با سوژه های داغ، بحث های چالشی و مهمانان جنجالی برخی پشت پرده های فوتبال تبریز را نمایان ساخته، 4 هفته ای است که که رنگ و روی آرامش به خود گرفته و در غیاب 4 هفته ای مجری خود، اغلب به سوژه های معمول و جاری تیم های آذری می پردازد.
  در این بین غیبت رضا یزدانی، مجری توانمند برنامه موج فوتبال و رقیب تبریزی عادل فردوسی پور موجب شده تا گمانه زنی های بسیاری در خصوص علت ممنوع الفعالیت شدن وی مطرح شود.
  البته یزدانی در آخرین برنامه های تلویزیونی خود گرد و خاک های بسیاری به پا کرده بود و در یکی از گفتگوهای خود با قلعه نوعی به نزاع کلامی پرداخت و کار تا جایی پیش رفت که سرمربی تراکتور به صراحت اعلام کرد که من مقابل بزرگتر از تو هم ایستاده ام.
  این در حالی است که شنیده می شود واقعیت جدایی مجری موج فوتبال چیز دیگری است. در آخرین حضور یزدانی در این برنامه زنده شبکه تلویزیونی تبریز زمانی که وی با میرمعصوم سهرابی، مدیر عامل باشگاه شهرداری تبریز در حال گفتگو بود، از تعداد شغل های مدیر عامل شهرداری سوال کرد و همین امر باعث شد تا سهرابی نیز در مقام پاسخ دادن برآمده و مجری برنامه را به انبوه سازی متهم کند.
  بنابراین گزارش گفته می شود علت غیبت 4 هفته ای مجری برنامه موج فوتبال روابطی است که مدیر عامل باشگاه شهرداری تبریز در صدا و سیمای این شهر دارد و موفق شده با استفاده از این ارتباط، مجری برنامه موج فوتبال را حذف کند.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.