• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت قانونی نیست
  کد خبر : 32446

  ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت قانونی نیست

  ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت قانونی نیستReviewed by Aryan on Oct 24Rating: اخیرا برخی از کافی نت ها و مراکز خدمات رایانه اقدام به ثبت نام گرین کارت آمریکا به صورت علنی می کنند. این در حالی است که بنا به اعلام رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فعالیت کافی نت ها و…

  ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت قانونی نیستReviewed by Aryan on Oct 24Rating:

  اخیرا برخی از کافی نت ها و مراکز خدمات رایانه اقدام به ثبت نام گرین کارت آمریکا به صورت علنی می کنند. این در حالی است که بنا به اعلام رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فعالیت کافی نت ها و مراکز خدمات رایانه برای ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت قانونی نیست.

  به گزارش خبرنگار مهر، با نزدیک شدن به زمان لاتاری و اعطای گرین کارت برخی از کافی نت ها و مراکز خدمات رایانه برای کسب سود اقدام به ثبت نام افراد در قرعه کشی می کنند.

  یکی از کافی نت های خیابان پاسداران در حالی که با نوشته بزرگی روی یک پارچه ثبت نام گرین کارت را تبلیغ می کند مدعی است: با دریافت چهار هزار تومان شما و اعضای خانواده تان را ثبت نام می کنیم. این کار نیاز به مجوز ندارد و همانند ثبت نام یارانه ها قانونی است.

  در یکی از کافی نت های خیابان انقلاب نیز این ثبت نام در حال انجام است. مسئول کافی نت در این باره وعده داد: اگرثبت نام کنید می توانید در قرعه کشی گرین کارت شرکت کنید و بدون دغدغه شهروند آمریکا شوید. دیگر از نظر بیمه و امکانات در رفاه زندگی می کنید.

  اما در همین رابطه سرهنگ خلیل هلالی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره گفت: فعالیت کافی نت ها و مراکز خدمات رایانه برای ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت قانونی نیست و پلیس با متخلفان برابر قانون برخورد می کند. پلیس اجازه نمی دهد که برخی برای سودجویی دست به اینگونه کارها زده و مردم را گمراه کنند.

  وی ادامه داد: پلیس این موضوع را بررسی کرده و علاوه بر برخورد با متخلفان، اجازه تبلیغ این موضوع را نمی دهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.