• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » ربايندگان زنان و دختران در تله پليس افتادن
  کد خبر : 3243

  ربايندگان زنان و دختران در تله پليس افتادن

  ربايندگان زنان و دختران در تله پليس افتادنReviewed by Aryan on Apr 5Rating: سه تبهكار مسافربرنما كه پس از ربودن زنان و آزار و اذيت، طلاهايشان را سرقت مي‌كردند، در عمليات ضربتي مأموران پليس اهواز دستگير شدند. مأموران كلانتري 12 اهواز به دنبال مراجعه زن جواني در جريان تبهكاري‌هاي سه مرد شيطان‌صفت قرار گرفتند. شاكي…

  ربايندگان زنان و دختران در تله پليس افتادنReviewed by Aryan on Apr 5Rating:

  www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  سه تبهكار مسافربرنما كه پس از ربودن زنان و آزار و اذيت، طلاهايشان را سرقت مي‌كردند، در عمليات ضربتي مأموران پليس اهواز دستگير شدند.

  مأموران كلانتري 12 اهواز به دنبال مراجعه زن جواني در جريان تبهكاري‌هاي سه مرد شيطان‌صفت قرار گرفتند. شاكي به مأموران گفت: ديروز در مسير رفتن به محل كارم سوار يك خودروي مسافربر شدم كه سه مرد، سرنشينش بودند اما پس از طي مسافتي، راننده تغيير مسير داد و وقتي اعتراض كردم، دو همدستش مرا با كارد تهديد كردند. سه شيطان‌صفت سپس مرا با زور و تهديد به منطقه‌اي خلوت كشانده و بدون توجه به التماس‌هايم، مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند. آنها پس از سرقت پول و طلاهايم، متواري شدند.

  همزمان با طرح اين شكايت، تيمي از مأموران تحقيقات گسترده‌اي براي شناسايي و دستگيري كفتارها آغاز كرده و در نخستين گام به چهره‌نگاري رايانه‌اي از آنها پرداختند. تحقيقات در حالي ادامه داشت كه چند شكايت مشابه ديگر نيز مطرح شد. بنابراين مأموران با رديابي‌هاي تخصصي و كمين در محل‌هاي مختلف شهر، به تجسس‌هاي نامحسوس پرداخته و سرانجام سه شيطان‌صفت را روز 11 فروردين در عملياتي ضربتي دستگير كردند.

  متهمان پس از انتقال به كلانتري، منكر هرگونه جرمي شدند اما پس از روبه‌رو شدن با قربانيان، لب به اعتراف گشوده و به ربودن زنان، تجاوز به عنف و سرقت اقرار كردند. سركرده باند گفت: با پرسه زدن در شهر، طعمه‌هاي خود را از ميان زنان و دختران جوان و تنها شناسايي كرده و سپس به طور عادي آنها را به عنوان مسافر سوار مي‌كرديم. بعد از رسيدن به محلي خلوت نيز نقشه خود را اجرا مي‌كرديم. مأموران در بازرسي مخفيگاه اعضاي باند نيز ده‌ها گوشي تلفن همراه، مدارك شناسايي، كارت‌هاي عابربانك، كارد و طلا كشف كردند.

  با توجه به احتمال افزايش شاكي‌ها، معاون دادستان خوزستان با درخواست چاپ عكس بدون پوشش متهمان در روزنامه‌ها، از زنان و دختران كه قرباني اعضاي باند شده‌اند، خواست براي طرح شكايت به معاونت دادستاني استان مراجعه كنند و مطمئن باشند هويت و اطلاعات خصوصي پرونده آنها نيز مخفي و محرمانه خواهد ماند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.