• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » مطبوعات چین: جایگزینی برای نفت ایران وجود ندارد
  کد خبر : 317456

  مطبوعات چین: جایگزینی برای نفت ایران وجود ندارد

  مطبوعات چین: جایگزینی برای نفت ایران وجود نداردReviewed by Aryan on Jan 11Rating: مطبوعات چین روز چهارشنبه یك بار دیگر تاكید كردند، هیچ جایگزینی برای نفت ایران وجود ندارد و سیاست آمریكا در این رابطه شكست خورده است. به گزارش ایرنا، جو حمایت از ایران هر روز در چین در حالی تقویت می شود كه…

  مطبوعات چین: جایگزینی برای نفت ایران وجود نداردReviewed by Aryan on Jan 11Rating:

  مطبوعات چین روز چهارشنبه یك بار دیگر تاكید كردند، هیچ جایگزینی برای نفت ایران وجود ندارد و سیاست آمریكا در این رابطه شكست خورده است.

  به گزارش ایرنا، جو حمایت از ایران هر روز در چین در حالی تقویت می شود كه مخالفت ها با آمریكا تا پیام های اینترنتی كه شهروندان عادی به صورت روزمره بین یكدیگر مبادله می كنند، گسترش یافته است.

  ارگان حزب حاكم چین امروز در گزارشی علت های مخالفت دولت این كشور با تحریم ایران را برشمرد.

  این مطلب در حالی درج شده كه ‘ تیموتی گیتنر ‘ وزیر خزانه داری دولت اوباما كه دیشب وارد پكن شده در حال گفت وگو با مقام های چینی از جمله در مورد ایران است.

  روزنامه مردم نوشت: چین به دلایل كاربردی و ایدئولوژیك به هیچ وجه از تحریم های یك جانبه آمریكا علیه ایران حمایت نخواهد كرد.

  این روزنامه افزود: ایران یكی از بزرگترین صادركنندگان نفت به چین است و سهم انرژی وارداتی از این كشور بسیار بالاست.

  این روزنامه با اشاره به اینكه جایگزینی برای نفت ایران وجود ندارد، نوشت: چین براین اعتقاد است كه تحریم و تهدید به جنگ به هیچ وجه راه حل موضوع هسته ای ایران نیست.

  ارگان حزب حاكم چین با تاكید براین نكته كه پكن در مخالفت با تحریم ایران تنها نیست افزود: ژاپن ، هند و كشورهای اروپایی در برابر نتایج تحریم نفت ایران بسیار آسیب پذیر و به این موضوع واقف هستند .

  روزنامه مردم ضمن متهم كردن آمریكا به تلاش برای دیكته كردن دیدگاه های خود از راه زور به سایر كشورهای جهان، تصریح كرد: واشنگتن باید بداند كه دنیا به سرعت در حال تغییر و تحول است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.