• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » افشاي اسنادي از رابطه نزديك قذافي و مبارك
  کد خبر : 317220

  افشاي اسنادي از رابطه نزديك قذافي و مبارك

  افشاي اسنادي از رابطه نزديك قذافي و مباركReviewed by Aryan on Jan 11Rating: انقلابيون ليبي امروز (سه شنبه) در كنفرانسي مطبوعاتي در قاهره اسناد و مداركي را درباره روابط نزديك معمر قذافي و پسرانش با حسني مبارك و شخصيت‌هاي عالي‌رتبه نظام سابق مصر فاش كردند. به نقل از روزنامه مصري الشروق، جمعي از انقلابيون ليبي…

  افشاي اسنادي از رابطه نزديك قذافي و مباركReviewed by Aryan on Jan 11Rating:

  انقلابيون ليبي امروز (سه شنبه) در كنفرانسي مطبوعاتي در قاهره اسناد و مداركي را درباره روابط نزديك معمر قذافي و پسرانش با حسني مبارك و شخصيت‌هاي عالي‌رتبه نظام سابق مصر فاش كردند.

  به نقل از روزنامه مصري الشروق، جمعي از انقلابيون ليبي در قاهره، طي كنفرانسي مطبوعاتي مجموعه‌اي از اسناد و مدارك مربوط به معمر قذافي، ديكتاتور مخلوع ليبي و پسرانش را ارائه كردند.

  اين مدارك كه در پي آزادسازي ليبي در سفارت قاهره كشف شد، حاكي از وجود رابطه ميان قذافي و پسرانش با حسني مبارك، رئيس جمهوري سابق مصر و شخصيت‌هاي نظام وي است.

  همچنين در اين كنفرانس، برخي از احزاب و گروه‌ها از جمله ائتلاف 17 فوريه مصر، تجمع گروه‌هاي بهار عربي، اتحاديه بين‌المللي انقلاب اعراب، ائتلاف عمومي انقلاب 25 فوريه و سازمان ملت‌هاي عربي حضور داشتند.

  در همين حال، يحيي عادل، يكي از اعضاي ائتلاف 17 فوريه و سخنگوي رسمي تجمع گرو‌ه‌هاي بهار عربي نيز به نوبه خود خواهان آزادسازي سفارت از حضور بقاياي نظام قذافي شد.

  به گزارش ايسنا،وي همچنين از مسئولان دولت مصر خواست تا عاملان نظام سابق و كساني را كه دستشان به خون مردم ليبي آلوده شده به مراجع قضايي ليبي تحويل دهند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.