• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » ایرنا و ایران تقدیم به مشایی
  کد خبر : 31604

  ایرنا و ایران تقدیم به مشایی

  ایرنا و ایران تقدیم به مشاییReviewed by Aryan on Oct 23Rating: روزنامه کیهان در شماره امروز خود مطلبی پیرامون نفوذ مشایی در خبرگزاری ایرنا و روزنامه ایران نوشته است که مهم‌ترین مطالب آن عبارت است از: انتصاب علی اکبر جوانفکر با آن انتقادات سخت و روی خوشش به جریان مشایی در دولت احمدی‌نژاد است، قابل…

  ایرنا و ایران تقدیم به مشاییReviewed by Aryan on Oct 23Rating:

  روزنامه کیهان در شماره امروز خود مطلبی پیرامون نفوذ مشایی در خبرگزاری ایرنا و روزنامه ایران نوشته است که مهم‌ترین مطالب آن عبارت است از:

  انتصاب علی اکبر جوانفکر با آن انتقادات سخت و روی خوشش به جریان مشایی در دولت احمدی‌نژاد است، قابل پیش بینی بود. او با این انتخاب موانع ارتباط مستقیم مدیر عامل خبرگزاری با رئیس جمهور، معاونان وی و وزرا را مرتفع کرد و حضور مقامات عالی رتبه دولت و به خصوص مشایی را موجب شد.

  اکنون برای تبدیل خبرگزاری مادر به روابط عمومی یا بولتن دولت راهی نمانده است و بد‌تر از همه اینکه تغییر جایگاه رسمی دولت، زیر نفوذ شخصی خواهد بود که خواهان تغییر است

      اولین دستاورد جوانفکر برای مشایی حذف اخبار مربوط به جریان انحرافی در ایرنا به طور رسمی بود.

  براین اساس استفاده خبری از هرگونه اطلاعیه، بیانیه، موضعگیری یا سخنرانی افراد در این زمینه و مخابره آن‌ها در خروجی‌های ایرنا ممنوع شد.

  رئیس دفتر دولت در پاستور که در ابتدای سال ۸۹ در اظهاراتی شدید روزنامه دولتی ایران را به خاطر چاپ نکردن عکس و خبر‌هایش مورد انتقاد قرار داده بود، از ۳۱ فروردین ۹۰ به بعد، عکس‌ها و مطالب خود را به جای صفحه آخر در صفحات میانی و اول نشریه دید.

  بنابراین اخبار و سرمقاله‌ها و گاهی یادداشت‌های صفحات داخلی روزنامه ایران از فروردین ۹۰، در خدمت مشایی و جریانی قرار گرفت که به قول جوانفکر موهوم و خیالی بود و البته که این نوشته‌ها خیلی وقت‌ها مسئله ساز هم شد و خاتون هم از جمله همین نوشته‌های مسئله ساز بود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • مهدی

   بابا ول کنید این مشایی منحرف رو . شما هم با این اخبارتون در موردش . هی گندهش میکنید . این پاک دولت رو از اون آرمانهایی که داشت منحرف کرد . بابا مگه رهبری نگفت مسایل رو اصلی فرعی کنید.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.