• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » امتناع از دادن وام این بار به بهانه گران شدن سکه و دلار
  کد خبر : 315846

  امتناع از دادن وام این بار به بهانه گران شدن سکه و دلار

  امتناع از دادن وام این بار به بهانه گران شدن سکه و دلارReviewed by Aryan on Jan 11Rating: بانک ها همواره با بهانه های مختلف از دادن وام به مردم خوداری می کنند اما این بار خرید سکه و طلا با پول وام علت مخالفت برخی بانک ها با درخواست تسهیلات خرد بانکی است. اگر…

  امتناع از دادن وام این بار به بهانه گران شدن سکه و دلارReviewed by Aryan on Jan 11Rating:

  بانک ها همواره با بهانه های مختلف از دادن وام به مردم خوداری می کنند اما این بار خرید سکه و طلا با پول وام علت مخالفت برخی بانک ها با درخواست تسهیلات خرد بانکی است.

  اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که برای حل یکی از مشکلات مالی خود به وام بانکی نیازمند شده اید حتما شرایط مختلف آن را به یاد دارید.

  ضامن کارمند رسمی دولت با گواهی کسر از حقوق، فیش حقوقی همراه با چک حقوقی، استشهاد محلی برای اثبات حقوق، ارایه اسناد منزل و املاک و …

  تازه اگر خوش شانس باشید و این شرایط چند گانه برای گرفتن وامی دو سه میلیونی فراهم باشد برخی بانک ها در روزهای اخیر مابعی در برابر شما قرار می دهند که حل آن دیگر از دست شما برنمی آید.

  افزایش نقدینگی و هجوم مردم برای خرید سکه و دلار دلیلی است که بانک با استناد به آن از پرداخت وام به شما خودداری می کند.

  گرچه شما اصرار دارید که هیچ نقشی در آشفتگی این روزهای بازار دلار یا سکه ندارید و هزاران دلیل ریز و درشت برای این اوضاع برمی شمرید که اما به هر حال بانک مورد نظر بخاطر احساس مسئولیت در قبال اقتصاد جامعه از پرداخت وام به شما تا اطلاع ثانوی امتناع می کند.

  خانم عطایی که متقاضی درخواست وام از یکی از بانک های دولتی است به شبکه ایران می گوید: برای دریافت سه میلیون تومان دو ماه است که به بانک رفت و آمد دارم تا بالاخره با فراهم شدن تمام شرایط از جمله ضامن رسمی، گواهی کسر حقوق و ..قرار بود امروز وام من پرداخت شود اما با مراجعه به بانک به من گفته شد که این روزها مردم وام را برای خرید سکه و دلار خرج می کنند فعلا از پرداخت آن معذوریم!

  سوالی که از مسئولان محترم این بانک باید پرسید این است که واقعا پرداخت وام های خرد به مردم باعث افزایش قیمت دلار و سکه است؟ اگر مدتی به مردم وام داده نشود مشکلات حل می شود؟

  به نظر می رسد بانک ها برای نپرداختن وام به مردم دست به دامن بهانه ای شده اند که هیچ گونه توجیهی ندارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.