• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ضرب‌الاجل 5 روزه به مؤسسات مالی غیر مجاز برای جمع‌آوری تبلیغات
  کد خبر : 315818

  ضرب‌الاجل 5 روزه به مؤسسات مالی غیر مجاز برای جمع‌آوری تبلیغات

  ضرب‌الاجل 5 روزه به مؤسسات مالی غیر مجاز برای جمع‌آوری تبلیغاتReviewed by Aryan on Jan 11Rating: بانک مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای به موسسات مالی غیر مجاز هشدار داد تا ظرف 5 روز آینده آگهی‌های خود را جمع‌آوری کنند در غیر اینصورت مجوز آنها تعلیق و مدیران عامل آنها اخلال‌گر شناخته خواهند شد. به نقل از…

  ضرب‌الاجل 5 روزه به مؤسسات مالی غیر مجاز برای جمع‌آوری تبلیغاتReviewed by Aryan on Jan 11Rating:

  بانک مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای به موسسات مالی غیر مجاز هشدار داد تا ظرف 5 روز آینده آگهی‌های خود را جمع‌آوری کنند در غیر اینصورت مجوز آنها تعلیق و مدیران عامل آنها اخلال‌گر شناخته خواهند شد.

  به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران،‌ این بانک طی نامه‌ای به کلیه موسسات مالی و اعتباری (در شرف تاسیس) کشور اعلام کرد: به موجب بررسی‌های به عمل آمده و اطلاع واصله از سطح استان‌های کشور، شعب موسسات مالی و اعتباری (در شرف تاسیس) علیرغم تذکرات مکرر، مفاد بسته سیاستی – نظارتی این بانک را در خصوص نرخ‌های انواع سپرده‌های سرمایه‌گذاری و تسهیلات اعطایی رعایت نمی‌نمایند.

  مضاف بر این، مدیران آن موسسات بدون توجه به لزوم پایبندی به تعهدات خود و علیرغم صراحت مفاد مصوبه ستاد ساماندهی موسسات پولی غیر بانکی ، مبنی بر ممنوعیت تبلیغات و افتتاح شعبه قبل از اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، اقدام به تبلیغ و افتتاح شعبه نموده اند.

   بر همین اساس ، به مدیرعامل و هیات مدیره موسسات مذکور اخطار می‌گردد چنانچه ظرف مدت 5 روز از تاریخ صدور این اطلاعیه نسبت به توقف و جمع‌آوری تبلیغات انجام‌شده، جلوگیری از گسترش افتتاح شعبه و رعایت بسته‌ سیاستی– نظارتی بانک مرکزی اقدام ننمایند، این بانک ضمن به تعلیق در‌آوردن فرآیند صدور مجوز موسسه ، از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل سلب صلاحیت نموده و نامبردگان‌را به جرم اخلال در نظام پولی کشور به ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی معرفی خواهد نمود.

  همچنین نام موسسه نیز به همراه تخلفات از طریق روزنامه های کثیرالانتشار به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.