• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دکوراسیون » 5 راه برای تغییر اساسی دکوراسیون
  کد خبر : 314826

  5 راه برای تغییر اساسی دکوراسیون

  5 راه برای تغییر اساسی دکوراسیونReviewed by Farnaz on Jan 11Rating: ● کوسن های دورو تغییری آسان، جلوه ای باشکوه با کوسن های دورو تغییری سریع و آسان را تجربه کنید. با استفاده از این نوع کوسن ها، مبلمان شما در تابستان طرحی زیبا خواهند داشت و در زمستان با تغییر کوسن ها به رویه…

  5 راه برای تغییر اساسی دکوراسیونReviewed by Farnaz on Jan 11Rating:

  ● کوسن های دورو تغییری آسان، جلوه ای باشکوه
  با کوسن های دورو تغییری سریع و آسان را تجربه کنید. با استفاده از این نوع کوسن ها، مبلمان شما در تابستان طرحی زیبا خواهند داشت و در زمستان با تغییر کوسن ها به رویه مخملی شان، جلوه ای به مراتب باشکوه تر و غنی تر خواهند یافت. همان طور که در تصویر نیز می بینید، می توانید از ترکیب هر دو رویه این کوسن ها بهره برید.

   ● پرده هایی به سبک دستمال
  برای داشتن نمایی روح بخش و آرامش دهنده، می توانید از پرده هایی مانند این اتاق ناهارخوری استفاده کنید. تنها لازم است دستمال ها، رومیزی ها یا حتی روبالشی هایی را که لبه هایشان از پیش توگذاشته شده اند، با استفاده از قلاب هایی از یک گوشه از پنجره بیاویزید. یکی از ویژگی های این نوع پرده ها این است که فقط کافی است یک گوشه آن را باز کنید تا پرده کاملا بیافتد.

   ● خطوط افقی با قدرتی شگفت انگیز
  خطوط و نوارهای عریض و بزرگ می توانند دیوارها و در نتیجه اتاق ها را دگرگون کنند. این خطوط در تغییر شکل سریع یک اتاق نیروی شگفت انگیزی دارند. این ترکیب می تواند حسی خشن در اتاق بیافریند و از این رو همراه ساختن این خطوط هندسی با عناصر لطیف بهتر است. در این طرح تلاش شده است تا با کمک گرفتن از نقطه های منحنی شکل روی صندلی ها و قالیچه پوستی، به نوعی این هماهنگی به دست آید.

   ● قاب های سیاه و القای حسی صمیمانه
  برای طراحی اتاق های بزرگ و مجلل، رنگ مشکی را برای قاب دروپنجره ها و چهارچوب صندلی ها برگزینید. رنگ سیاه به اتاق حس اقتدار و استحکام می بخشد و از سویی نقش یک قاب زیبا را برای منظره پشت یا درون خود ایفا می کند. استفاده از رنگ سیاه به مقدار کم ولی در چند جا پیشنهاد می شود.

   ● قاب های هنری شبیه به هم
  استفاده از قاب های هماهنگ با یکدیگر روشی هوشمندانه در برقراری ارتباط میان طیف گسترده ای از آثار هنری است. در پاره ای از مواقع، قطعه ها یا چیزهایی دارید که می خواهید از آنها به عنوان اکسسوری استفاده کنید ولی به خاطر تفاوت اندازه و شکل، چندان در کنار هم خوشایند نیستند. در این شرایط بهتر است آنها را در قاب هایی یک شکل قرار دهید و بدین گونه ارتباطی معنادار میان آنها برقرار کنید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.