• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » خیانت قطبی به ایران بعد از 6 سال لو رفت
  کد خبر : 305018

  خیانت قطبی به ایران بعد از 6 سال لو رفت

  خیانت قطبی به ایران بعد از 6 سال لو رفتReviewed by Aryan on Jan 8Rating: آنها لابی های زیادی انجام دادند اما فیفا در آن زمان تسلیم فشارهای سیاسی نشد و مقابل بدخواهان و صهیونیست ها ایستاد. یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در این زمینه به قاصد گفت: همان زمان وقتی بلاتر دادکان را در آلمان…

  خیانت قطبی به ایران بعد از 6 سال لو رفتReviewed by Aryan on Jan 8Rating:

  آنها لابی های زیادی انجام دادند اما فیفا در آن زمان تسلیم فشارهای سیاسی نشد و مقابل بدخواهان و صهیونیست ها ایستاد.

  یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در این زمینه به قاصد گفت: همان زمان وقتی بلاتر دادکان را در آلمان دید، گفت شما نیازی ندارید به دنبال دشمن بگردید چراکه برخی از داخل کشورتان حتی خواستار تحریم تیم ملی ایران در جام جهانی شده بودند. این افراد به بهانه اینکه نیمی از جمعیت ایران که زنان هستند حق حضور در ورزشگاه ها را ندارند با ارسال نامه ای به فیفا خواستار تحریم ایران شدند.

  این مقام آگاه در فدراسیون در ادامه حرف هایش مدعی شد که برخی از روزنامه نگاران ایرانی نیز متاسفانه این نامه را امضا کردند و از همه جالب تر اینکه افشین قطبی که آن زمان در تیم ملی کره جنوبی حضور داشت نیز از امضا کنندگان این نامه است!

  هرچند قطبی بعدها به ایران آمد و توانست سرمربی تیم ملی ایران شود و با حرف های احساسی که زد لقب امپراتور وعده ها را هم گرفت زیرا تیم ملی با سرمربیگری قطبی نتوانست موفقیتی داشته باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.