• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واکنش نماینده تهران به انحلال خانه سینما
  کد خبر : 304001

  واکنش نماینده تهران به انحلال خانه سینما

  واکنش نماینده تهران به انحلال خانه سینماReviewed by Aryan on Jan 8Rating: فاطمه رهبر در واکنش به انتخاباتی خواندن انحلال خانه سینما از سوی احمد توکلی گفت: اگر قرار باشد در آستانه‌ هر انتخاباتی دست از اصلاح امور کشید، هیچ اقدامی اصلاحی در کشور نباید انجام شود. فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس و…

  واکنش نماینده تهران به انحلال خانه سینماReviewed by Aryan on Jan 8Rating:

  فاطمه رهبر در واکنش به انتخاباتی خواندن انحلال خانه سینما از سوی احمد توکلی گفت: اگر قرار باشد در آستانه‌ هر انتخاباتی دست از اصلاح امور کشید، هیچ اقدامی اصلاحی در کشور نباید انجام شود.

  فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه خانه سینما مرتکب تخلفات عمده‌ای شده است، اظهارداشت: اکثر قریب به اتفاق نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با انحلال خانه سینما موافق بودند.

  وی با بیان اینکه خانه سینما در چارچوپ نظام و قانون اساسی حرکت نمی‌کرد، افزود: وظایف خانه سینما باید قانون‌مند شوند و البته اگر مشکلات خانه سینما برطرف شود، مجلس مخالفتی با ادامه فعالیت آن نخواهد داشت.

  رهبر در واکنش به اظهارات توکلی مبنی بر انتخاباتی خواندن انحلال خانه سینما، گفت: این نوع قضاوت را نمی‌توان قبول کرد؛ اگر قرار باشد در آستانه‌ هر انتخاباتی دست از اصلاح امور کشید، هیچ اقدامی اصلاحی در کشور نباید انجام شود چراکه همه‌ساله در کشور ما انتخابات برگزار می‌شود.

  * احمد توکلی نماینده مردم تهران اخیرا تصریح کرده بود: «اینکه وزارت ارشاد پس از سال‌ها فعالیت این خانه به فکر تعیین تکلیف آن افتاده دو دلیل می‌تواند داشته باشد. یک احتمال این است که جریان خاصی که در دولت هستند و از آن تحت عنوان جریان انحرافی یاد می‌شود ممکن است قصد داشته باشد اقشار مختلف را در آستانه انتخابات دلزده کرده و شرایط مشارکت پایین مردم در انتخابات را فراهم کنند.احتمال دوم این است که قصد دارند خانه سینما به دست وزیر ارشاد منحل شود و سپس رئیس جمهور به شکل ناجی وارد صحنه شود و در راستای مقاصد انتخاباتی خود ابقای خانه سینما را اعلام کند».

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.