• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » كارگران براي دفاع از حقوق خود در مجلس نیازی به فوق‌ليسانس ندارند
  کد خبر : 300931

  كارگران براي دفاع از حقوق خود در مجلس نیازی به فوق‌ليسانس ندارند

  كارگران براي دفاع از حقوق خود در مجلس نیازی به فوق‌ليسانس ندارندReviewed by Aryan on Jan 7Rating: رفع مشكلات جامعه کارگری نیازمند اشراف به قوانين و مسائل پيراموني روابط كار است و داشتن مدرک تحصیلی عالی ضرورت ندارد. دبیر اجرایی خانه کارگر اسلامشهر گفت: شرط مدرك تحصيلي فوق ليسانس براي ورود به انتخابات مجلس، از…

  كارگران براي دفاع از حقوق خود در مجلس نیازی به فوق‌ليسانس ندارندReviewed by Aryan on Jan 7Rating:

  رفع مشكلات جامعه کارگری نیازمند اشراف به قوانين و مسائل پيراموني روابط كار است و داشتن مدرک تحصیلی عالی ضرورت ندارد.

  دبیر اجرایی خانه کارگر اسلامشهر گفت: شرط مدرك تحصيلي فوق ليسانس براي ورود به انتخابات مجلس، از عوامل بازدارنده حضور گسترده نمايندگان كارگري است.

  حسن پورطالبیان تصریح کرد: داشتن نمایندگانی از بدنه جامعه کارگری که آگاه به مسائل و حقوق کارگران باشند در مراکز قدرت و مجلس، ضرورت دارد.

  این فعال کارگری در خصوص عوامل بازدارنده حضور گسترده کارگران در انتخابات مجلس، اظهار داشت: بحث داشتن مدارک تحصیلی فوق لیسانس برای کارگران یک مانع بزرگ محسوب می‌شود در حالی که رفع مشكلات جامعه کارگری نیازمند اشراف به قوانين و مسائل پيراموني روابط كار است، داشتن مدرک تحصیلی عالی ضرورت ندارد.

  او با تاکید بر اینکه در دوره‌های گذشته تعداد نمایندگان کارگری نسبت به سایر نمایندگان اقشار مختلف کمتر بوده است، عنوان کرد:مسئولین با توجه به اینکه 50 درصد مردم کشور را کارگران تشکیل می دهند باید به مسائل صنفی و معیشتی کارگران توجه و عنایت ویژه‌ای داشته باشند.

  پورطالبیان با بیان اینکه كنار گذاشتن نمایند گان کارگری در مراکز تصمیم گیری و مجلس، می تواند صدمات جبران ناپذیری را به کارگران وارد کند افزود: کارگران باید در انتخاب نمایند گان خود توجه بیشتری داشته باشند و مجریان انتخاباتی هم باید با سعه صبر با کارگران بر خورد کنند.

  به گزارش ایلنا،او همچنین گفت: نمایند گان مجلس هنگام تصويب قوانين بايد حقوق صنفی کارگران و معیشت آنان را در نظر داشته باشد، چرا که تنها کارگران می‌توانند کشور را خودکفا کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.