• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل , مطالب برگزیده سایت » هتل‌هاي رايگان براي اقوام بیماران یک بيمارستان در تگزاس !
  کد خبر : 295717

  هتل‌هاي رايگان براي اقوام بیماران یک بيمارستان در تگزاس !

  هتل‌هاي رايگان براي اقوام بیماران یک بيمارستان در تگزاس !Reviewed by Aryan on Jan 5Rating: مقامات گردشگري ايالت «تگزاس» آمريکا به منظور رفاه حال اقوام و آشنايان بيماران بيمارستان‌هاي اين ايالت، اتاق‌هاي رايگان در زمان تعطيلات سال نو در اختيار آن‌ها قرار مي‌دهند. بر اين اساس اين سازمان با ارائه برنامه‌اي با عنوان «اتاق در…

  هتل‌هاي رايگان براي اقوام بیماران یک بيمارستان در تگزاس !Reviewed by Aryan on Jan 5Rating:

  مقامات گردشگري ايالت «تگزاس» آمريکا به منظور رفاه حال اقوام و آشنايان بيماران بيمارستان‌هاي اين ايالت، اتاق‌هاي رايگان در زمان تعطيلات سال نو در اختيار آن‌ها قرار مي‌دهند.

  بر اين اساس اين سازمان با ارائه برنامه‌اي با عنوان «اتاق در مسافرخانه»‌،‌ اتاق‌هتل‌هايي رايگان در اختيار مسافران قرار مي‌دهد تا در زمان اقامت در شهرهاي اين ايالت در روزهاي تعطيل از رفاه بيشتري برخوردار شوند.

  به گفته مدير سازمان هتل‌داري TMI تگزاس که مسووليت راه‌اندازي هتل‌ها را دارد، اين کار اولين‌بار در سال 1988 شکل گرفت و تا به امروز يک‌هزار و800 اتاق هتل رايگان براي افرادي که در تعطيلات روز نخست عيد و يا روز شکرگزاري به اين منطقه مسافرت مي‌کنند،‌ مدنظر قرار گرفته است.

  وي افزود: تعطيلات شايد براي ملاقات دوستان و آشناياني که در تخت بيمارستان‌ها،‌ نوانخانه‌ها و مراکز درماني محدود شده‌اند،‌ مشکل باشد اما با اين تسهيلات اين مشکل در تعطيلات سال نو از ميان برداشته خواهد شد.

  به گزارش ایران ویج، در حال حاضر اکثر هتل‌هاي ايالت تگزاس در اين برنامه حضور فعال داشته و اتاق‌هاي خود را به صورت رايگان در اختيار ملاقات‌کنندگان قرار داده‌اند.

  البته ایران ویج هیچگاه این پیشنهاد را به بیمارستان داخل کشور نمی کند فکر کنیم بهترین کار جای این کار های پرت نکردن بیماران از بیمارستان هاست :B

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.