• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » ایا یه روز خوب برای پرسپولیسی ها میاد؟!
  کد خبر : 293194

  ایا یه روز خوب برای پرسپولیسی ها میاد؟!

  ایا یه روز خوب برای پرسپولیسی ها میاد؟!Reviewed by Aryan on Jan 5Rating: عصرایران ورزشی، عباس خادم الحسینی- با آغاز نیم فصل دوم بازهم شاهد جنجال و هیجان خواهیم بود. بدون تردید پرسپوليس دنیزلی جذاب ترین تیمی خواهد بود که همه شاهد رونمایی از آن هستند. تیمی که با حضور بازیکنانی نظیر مهدوی کیا، کریمی و هاشمیان…

  ایا یه روز خوب برای پرسپولیسی ها میاد؟!Reviewed by Aryan on Jan 5Rating:

  عصرایران ورزشی، عباس خادم الحسینی- با آغاز نیم فصل دوم بازهم شاهد جنجال و هیجان خواهیم بود. بدون تردید پرسپوليس دنیزلی جذاب ترین تیمی خواهد بود که همه شاهد رونمایی از آن هستند. تیمی که با حضور بازیکنانی نظیر مهدوی کیا، کریمی و هاشمیان در صدد آن است که ناکامی های فراوان نیم فصل اول را جبران کنند.

  تماشاگران پرسپولیس نیز با انرژی مضاعف بار دیگر امید را در دلهایشان زنده می بینند. آنها سینه هایشان را صاف کرده اند تا برخلاف تیم استیلی برای تیم دنیزلی سنگ تمام بگذارند.

  خود دنیزلی از تیم رضایت دارد و در مصاحبه هایش نیز شروع به کری خواندن برای استقلال کرده است. این مربی ترک تبار که همه پرسپولیسی ها از وی خاطرات خوش دارند، خوب می داند که باید شرایط را به سرعت تغییر دهد تا آرامش را به تیم بازگرداند.

  از سوی دیگر گمانه زنی ها برای اختلاف علی پروین و دنیزلی اشتباه از آب درآمد و این دو نشان داده اند که رابطه بسیار خوبی با هم دارند. حداقل در ظاهر که اینطور نشان می دهد. این اتحاد می تواند راهگشا باشد و سبب موفقیت تیم شود.

  رویانیان هم دوران موفقی پشت سر می گذارد. سردار به راستی دارد متفاوت از مدیران قبلی سرخپوشان تیم را رهبری می کند. اقدامات صحیحی که وی در همین مدت حضورش گرفته است تا به اینجا مثبت و تاثیر گذار بوده است. حذف لیدرها و داستان حرفه ای مذاکرات با مربیان خارجی فقط بخشی از درایت این مدیر غیر ورزشی است. البته باید منتظر ماند و نتیجه فنی آن را در درون زمین هم ببینیم تا بهتر بتوانیم قضاوت کنیم.

  نگرانی دیگری که از شایعه اختلاف بین علی کریمی و مهدوی کیا به وجود آمده بود هم با مصاحبه مهدوی کیا رنگ و مسیر آرامش بخشی به خود گرفت. مهدوی کیا رسماً بازوبند کاپیتانی را تقدیم به کریمی کرد و با بدیمن خواندن کاپیتانی برای خود، به این غائله خاتمه داد.

  به هر حال پرسپولیس فردا در انزلی با ملوان بازی دارد و اولین پیروزی می تواند چهره شکست خورده پرسپولیس را تغییر داده و این تیم به یک تیم مدعی تبدیل شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.