• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » جمع‌آوري نسخه‌هاي قاچاق و شناسايي سالني كه «اخراجي‌ها3» از پرده آن كپي شد
  کد خبر : 2906

  جمع‌آوري نسخه‌هاي قاچاق و شناسايي سالني كه «اخراجي‌ها3» از پرده آن كپي شد

  جمع‌آوري نسخه‌هاي قاچاق و شناسايي سالني كه «اخراجي‌ها3» از پرده آن كپي شدReviewed by Aryan♥ on Apr 3Rating: دبير كل ستاد مبارزه با محصولات غيرمجاز خبر داد: جمع‌آوري نسخه‌هاي قاچاق و شناسايي سالني كه «اخراجي‌ها3» از پرده آن كپي شد محمدرضا عباسيان با اشاره به شناسايي سالني كه «اخراجي‌ها3» از روي پرده آن كپي شد،…

  جمع‌آوري نسخه‌هاي قاچاق و شناسايي سالني كه «اخراجي‌ها3» از پرده آن كپي شدReviewed by Aryan♥ on Apr 3Rating:

  دبير كل ستاد مبارزه با محصولات غيرمجاز خبر داد:
  جمع‌آوري نسخه‌هاي قاچاق و شناسايي سالني كه «اخراجي‌ها3» از پرده آن كپي شد

  محمدرضا عباسيان با اشاره به شناسايي سالني كه «اخراجي‌ها3» از روي پرده آن كپي شد، گفت:با تلاش دست‌اندركاران ستاد مبارزه با محصولات غيرمجاز، جلوي عرضه فراگير نسخه قاچاق اين فيلم را كه با كيفيتي نامطلوب، از روي پرده سينما كپي شده، گرفته‌ايم.

  «محمدرضا عباسيان» دبير كل ستاد مبارزه با محصولات غير مجاز سمعي وبصري  درباره ورود غيرمجاز فيلم «اخراجي‌ها3» به بازار سي‌دي‌ها‌، گفت: از ابتداي اكران فيلم «اخراجي‌ها3» و به دليل مضمون فيلم و سابقه ركوردشكني دو نسخه قبلي آن، برخي اصحاب وابسته به جريان فتنه قصد داشتند فيلم را به صورت غيرمجاز وارد بازار كنند تا فيلم مورد استقبال مردم قرار نگيرد و نتواند ركورددار باشد و فيلم اول سال شود.
  وي در ادامه گفت: طي تحقيقاتي كه به عمل آمد مشخص شد فيلمي كه به صورت غيرمجاز در بازار پخش شده از روي پرده سينما گرفته شده است كه خوشبختانه سينمايي كه از روي پرده آن فيلم تصويربرداري شده است، شناسايي شده و مراحل قانوني آن طي مي‌شود. از سوي ديگر با تلاش و همت دوستان، ما توانستيم در اين مدت جلوي كپي گسترده فيلم را بگيريم و نسخه‌اي از سي‌دي قاچاق شده فيلم به صورت فراگير در شهر وجود ندارد.
  عباسيان در ادامه توضيح داد: فيلم به دليل كپي بد و كيفيت نامطلوب نتوانسته است مخاطب را ارضاء كند و طبق آماري كه شركت پخش فيلم، مؤسسه فيلميران ارايه داده است، فيلم تا امروز آسيبي نديده است و فروش روزانه و كل بسيار خوبي داشته است و ركورد «اخراجي‌ها2» را نيز زده است.
  اكران «اخراجي‌ها3» از 25 اسفندماه در تهران و شهرستان‌ها آغاز شد و تاكنون توانسته با فروش 2 و نيم ميلياردي در سراسر كشور، صدرنشين جدول فروش اكران نوروز باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.