• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » علمی و فضایی » صندلي ضدسرقت براي خودروها
  کد خبر : 289478

  صندلي ضدسرقت براي خودروها

  صندلي ضدسرقت براي خودروهاReviewed by Aryan♥ on Jan 4Rating: دانشمندان ژاپنی صندلی جدیدی را ویژه خودروها توسعه داده اند که مجهز به مرز تازه ای از سیستم‌های بیومتری ضدسرقت است. سويیچ و یا کارتهای بسامدهای رادیویی که امروز برای روشن کردن موتور خودروها استفاده می شوند به زودی می توانند جای خود را به سیستم…

  صندلي ضدسرقت براي خودروهاReviewed by Aryan♥ on Jan 4Rating:

  دانشمندان ژاپنی صندلی جدیدی را ویژه خودروها توسعه داده اند که مجهز به مرز تازه ای از سیستم‌های بیومتری ضدسرقت است.

  سويیچ و یا کارتهای بسامدهای رادیویی که امروز برای روشن کردن موتور خودروها استفاده می شوند به زودی می توانند جای خود را به سیستم جدیدی دهند که تنها پس از ردیابی ابعاد بدن راننده امکان روشن کردن خودرو را فراهم می کند.

  درحقیقت، محققان موسسه پیشرفته فناوری صنعتی تولید مرزهای جدیدی را در استفاده از بیومتری برای فعال سازی سیستمهای پیچیده ای چون خودرو ارائه کرده اند.

  این سیستم جدید درحقیقت نوعی صندلی راننده است که مجهز به 360 حسگر بوده و می تواند با پردازش اطلاعات مربوط به فشار بدن و وزن، نمایی سه بعدی از ابعاد بدن راننده را براساس روش نشستن بر روی صندلی ایجاد کرده و از آن برای شناسایی فردی که پشت فرمان می نشيند استفاده کند.

  براساس گزارش گجت ویکی، درحال حاضر دقت این سیستم 98 درصد است و به همین علت دانشمندان همکاریهایی را با شرکتهای مختلف خودروسازی برای عرضه تجاری این نوع  فناوری ضدسرقت و افزایش دقت آن آغاز کرده اند.

  انتظار می رود که این صندلی از سال 2014 به مرحله تولید برسد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.