• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هیچ‌اصلاح‌طلبی انتخابات را تحریم‌نکرده
  کد خبر : 288529

  هیچ‌اصلاح‌طلبی انتخابات را تحریم‌نکرده

  هیچ‌اصلاح‌طلبی انتخابات را تحریم‌نکردهReviewed by Aryan♥ on Jan 4Rating: عضو فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه هیچ‌اصلاح‌طلبی بحث تحریم انتخابات را مطرح نکرده است، گفت که اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی شرکت خواهند کرد. محمدرضا خباز نماینده مردم کاشمر و عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه…

  هیچ‌اصلاح‌طلبی انتخابات را تحریم‌نکردهReviewed by Aryan♥ on Jan 4Rating:

  عضو فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه هیچ‌اصلاح‌طلبی بحث تحریم انتخابات را مطرح نکرده است، گفت که اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی شرکت خواهند کرد.

  محمدرضا خباز نماینده مردم کاشمر و عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه همه باید برای حضور گسترده مردم در انتخابات تلاش کنند، اظهار داشت: مشارکت مردم در انتخابات می‌تواند کشور را در مقابل خطرات احتمالی بیمه کند.

  وی با بیان اینکه انتخابات برای جریان‌های سیاسی یک فرصت است و جریان‌ها باید از این فرصت استفاده کنند، افزود: هیچ جریان سیاسی در کشور قائل به تحریم انتخابات نیست چرا که تحریم تنها دشمنان انقلاب اسلامی را خرسند می‌کند و قطعا اصلاح‌طلبان نیز دست به تحریم انتخابات نخواهند زد.

  عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از هیچ اصلاح‌طلبی بحث تحریم انتخابات را نشنیده است، گفت: اصلاح‌طلبان داخل کشور در چارچوپ قانون اساسی فعالیت می‌کنند و هر اقدامی که مغایر را قانون اساسی، منافع ملی و عزت ملی باشد را نمی‌پذیرند.

  خباز در پایان گفت که اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی مجلس شرکت خواهند کرد و از همه مردم برای حضور در انتخابات دعوت خواهند کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.