• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » رونمایی جدیدترین تبلیغ بانک‌ها برای جذب مشتری/ جایزه بنزینی هم آمد!
  کد خبر : 2854

  رونمایی جدیدترین تبلیغ بانک‌ها برای جذب مشتری/ جایزه بنزینی هم آمد!

  رونمایی جدیدترین تبلیغ بانک‌ها برای جذب مشتری/ جایزه بنزینی هم آمد!Reviewed by Aryan♥ on Apr 2Rating: افزایش روزافزون انواع موسسات مالی و اعتباری و بانک‎های خصوصی باعث ایجاد رقابت شدیدی بین آنها و بانک‎های دولتی برای جذب مشتری شده تا جایی که دامنه فعالیت‎های تبلیغی شبکه بانکی تا فیلم و سریال های نوروزی و نیازهای…

  رونمایی جدیدترین تبلیغ بانک‌ها برای جذب مشتری/ جایزه بنزینی هم آمد!Reviewed by Aryan♥ on Apr 2Rating:
  افزایش روزافزون انواع موسسات مالی و اعتباری و بانک‎های خصوصی باعث ایجاد رقابت شدیدی بین آنها و بانک‎های دولتی برای جذب مشتری شده تا جایی که دامنه فعالیت‎های تبلیغی شبکه بانکی تا فیلم و سریال های نوروزی و نیازهای روز مردم مانند بنزین نیز گسترده شده است.
  به گزارش خبرنگار مهر، چند سالی است که با فعالیت انواع و اقسام موسسات مالی و اعتباری، بانکهای دولتی و خصوصی، رقابت سالم و ناسالم، درست و اغراق آمیز برای جذب مشتریان توسط اینگونه موسسات نیز افزایش چشمگیری داشته است.

  شاید تا چند سال پیش بسیاری از بانک های دولتی کشور که هیچگونه رقیبی را در عرصه جذب مشتری در کشور احساس نمی کردند هیچگاه مقوله جذب مشتری را به صورت جدی دنبال نمی کردند و در واقع مشتریان خود به آنها مراجعه می کردند چون حق انتخاب دیگری وجود نداشت.

  رقابت بانک‌ها برای افزایش سهم بازار

  در کنار باید لزوم افزایش ظرفیت شبکه بانکی کشور در ارائه خدمات و اینکه مشتری بتواند در بین موسسات و بانکهای مختلف حق انتخابی متناسب با شرایط خود داشته باشد را به فال نیک بگیریم اما روش های جذب مشتری و تلاش در پیشی گرفتن از سایر رقبا نیز در نوع خود جالب شده است.

  بانکها نیز که این روزها برای تلاش در جذب مشتریان خود از انواع مختلف طرحهای تبلیغاتی و بعضا نمایشی رونمایی می کنند و برای معرفی آن حتی بر روی تلفن همراه و خصوصی مردم نیز پیامک می زنند، در حال تجربه روش های جدیدی از بازاریابی برای خود هستند.

  حمایت مالی و پشتیبانی از سریال ها و فیلم ها و همچنین ساخت برنامه هایی در تلویزیون به شرط تبلیغ تمام و کمال خدمات و اقدامات آن بانک و پرداختن به نیازهای روز مردم از جمله جایزه بنزینی از آن دست است.

  شاید امروزه یکی از ابزارهای مهم جذب مشتریان برای هر نوع فعالیت، کالا و خدمات تبلیغات است که تبلیغات تلویزیونی وسیع ترین نوع آن را در کشور ما البته در برخی از رشته ها شامل می شود که بانک ها در این نوع از تبلیغات در کشور ما سهم بسزایی دارند.

  بانک‎ها؛ مشتری “پروپاقرص” تبلیغات

  می توان ادعا کرد که در ایام نوروز امسال تبلیغات بانک ها در رسانه ملی بالاترین سهم را در آگهی های بازرگانی به خود اختصاص داده اند، به نحوی که بانک ها در تمام زمان های تبلیغات تلویزیونی بخش هایی از فعالیت ها و جوایز خود را در معرض عموم قرار می دادند.

  در نوروز امسال بیشترین پوشش تبلیغاتی رسانه ها و تلویزیون به انواع و اقسام تبلیغات بانک ها اختصاص یافت، بانک ها برای این منظور و برای مطرح کردن خود برنامه ها و سریال های مختلف تلویزیونی را هم پوشش مالی دادند که به نحوی می توان گفت این نوع از حمایت مالی در نوع خود جدید است.

  در این بین برخی از بانک ها دست به نوآوری های جدیدی هم زده اند که البته درست و یا غلط بودن آن به عهده مخاطبان است، به طوری که بجز تبلیغات وسیعی که برای معرفی خدمات ارائه می کنند، اخیرا دریافت رایگان “بنزین” را هم به شرط استفاده از خدمت خاصی تبلیغ می کنند.

  بنزین بزن جایزه بگیر!

  این در شرایطی است که بانک مرکزی همواره شرایطی را برای آگهی های بازرگانی بانکها و موسسات مالی و اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی در نظر گرفته است، اما مورد اخیر یعنی جایزه بنزینی کمی سئوال برانگیز و در عین حال تعجب برانگیز شده است.

  جوایز اغراق آمیزی همچون خانه، ماشین، کمک هزینه سفرهای زیارتی و غیره در حالی از سوی بانک ها به عنوان جوایز استفاده از خدمات معرفی می شود که نسبت به پرداخت جایزه بنزین منطقی تر به نظر می رسد.

  در کنار این، برخی از بانک ها نیز برای تبلیغ خدمات و فعالیت های خود در برنامه ها و سریال های نوروزی تلویزیون در قالب حامی مالی نیز ظاهر شده اند تا جایی که سازندگان مجموعه ها و سریال های نوروزی بعضا مجبور می شوند به پاسداشت حمایت مالی فلان بانک، دیالوگ های بازیگران سریال ها و مجموعه های خود را به نحوی تنظیم کنند که دربرگیرنده تبلیغ بانکی نیز باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.