• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تلويزيون و صدا سيما » “خنده بازار” برای هجو برنامه های سیما به راه افتاد
  کد خبر : 2842

  “خنده بازار” برای هجو برنامه های سیما به راه افتاد

  “خنده بازار” برای هجو برنامه های سیما به راه افتادReviewed by Aryan♥ on Apr 2Rating: شوخی تلویزیون با قهوه تلخ، مهران مدیری، عادل فردوسی پور، محمد صالح علا، فریدون جیرانی و مسعود فراستی     ایران ویج-برنامه خنده بازار از برنامه های طنز ویژه نوروز است که به شوخی با برنامه های تلویزیون از جمله…

  "خنده بازار" برای هجو برنامه های سیما به راه افتادReviewed by Aryan♥ on Apr 2Rating:

  شوخی تلویزیون با قهوه تلخ، مهران مدیری، عادل فردوسی پور، محمد صالح علا، فریدون جیرانی و مسعود فراستی

   

   

  ایران ویج-برنامه خنده بازار از برنامه های طنز ویژه نوروز است که به شوخی با برنامه های تلویزیون از جمله نود ،هفت ،دو قدم مانده به صبح ،قوی ترین مردان ایران وبرنامه های صبحگاهی و آشپزی تلویزیون می پردازد.
  این برنامه در آخرین قسمتش که به شوخی با برنامه سینمایی هفت می​پرداخت از کنار مهران مدیری و مجموعه ی قهوه تلخش نیز بی تفاوت نگذشت و به سراغ این کارگردان و بازیگر هم رفت.

  مهران مدیری که حدو د دو دهه قبل با برنامه نوروز ۷۲و ساعت خوش به شوخی و هجو برنامه​هایی چون مسابقه هفته ، تقویم تاریخ و…پرداخته بود،خالا شاهد پخش برنامه​ای در تلویزیون است که به شوخی با خودش پرداخته و در واقع سر به سر او می​گذارد .

  برنامه خنده بازار ،قسمتی به نام « هشت» دارد که در واقع هجو برنامه هفت جیرانی است . مهمان آخرین برنامه هشت فردی بود که کار گردان سریال « چای شیرین» (یاد آور قهوه تلخ )معرفی شد و خود او در معرفی آثار قبلی اش « مرد یک چهره» ،«مرد دوچهره» ،«بلدر چین»و «شبهای بره» معرفی کرد که یاد آور سریال​های مرد هزار چهره ،شبهای برره و پاور چین مهران مدیری بود .

  جالب است بدانید بازیگرانی که در برنامه «خنده بازار» نقش​های جیرانی و مدیری و فراستی را بازی می​کردند به خوبی توانسته بودند به قول معروف شبیه آنها حرف زده وحرکات دست و صورت و واکنش​هایشان تقلید کنند. این بازیگران اتفاقا شباهت بسیاری به آنها نیز داشتند.

  در ادامه برنامه هشت فریدون جیرانی از مهران مدیری می خواهد که بخواند و وقتی شروع به خواندن می​کند مسعود فراستی در تحلیل صدای مدیری با همان لحن همیشگی​اش در برنامه هفت می​گوید : «صدایش مثل مقوا بود اصلا در نیامده بود .»

  دیالوگ معروف مدیری یعنی جان من کپی نکنید نیز دراین برنامه تکرار می​شد و بازیگری که نقش مدیری را در خنده بازار تقلید می​کرد با لحن بسیار بامزه​ای همانند مهران مدیری قهوه تلخ صحبت می کند .

  در جایی از برنامه مهران مدیری با لحن مقتدرانه​ای به جیرانی می​گوید : «من نویسنده و کارگردان هستم وتهیه کننده هم خواهم شد تا چشمات در آد .»

  درادامه جیرانی از مدیری می​پرسد که شنیدم تو کلکسیون سوسک نگه می​داری و مدیری می​گوید من از بچگی به نگهداری این جانورها مثل سوسک ومارمولک علاقه داشته​ام .

  در پایان برنامه هشت  فراستی سوسکی را کشت واین موضع با واکنش تند مدیری مواجه شد و در گیری به وجود آمد.

  منبع : پارس توریسم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.