• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دیکتاتور قذافی لال شد
  کد خبر : 2780

  دیکتاتور قذافی لال شد

  دیکتاتور قذافی لال شدReviewed by Aryan on Apr 2Rating: منابع آگاه خبری از وخامت شرایط جسمانی “معمر قذافی” پس از کناره گیری یکی از اصلی ترین مهره های این رژیم خبر می دهند که اخیرا با سفر به لندن هرگز به لیبی بازنگشت. منابع رسمی در لیبی در گفتگو با الشرق الاوسط اعلام کردند: با…

  دیکتاتور قذافی لال شدReviewed by Aryan on Apr 2Rating:
  منابع آگاه خبری از وخامت شرایط جسمانی “معمر قذافی” پس از کناره گیری یکی از اصلی ترین مهره های این رژیم خبر می دهند که اخیرا با سفر به لندن هرگز به لیبی بازنگشت.
  منابع رسمی در لیبی در گفتگو با الشرق الاوسط اعلام کردند: با وجود کنترل های شدید امنیتی که قذافی پس از آغاز قیام مردمی علیه مقامات نزدیک به خود ایجاد کرده تا از سفر آنها به خارج از کشور و کناره گیری احتمالی شان جلوگیری کند اما به نظر می رسد وی هرگز در این مسئله موفقیتی به دست نیاورد. 

  منابع نزدیک به قذافی تاکید دارند که وی پس از شنیدن خبر کناره گیری “موسی کوسا” از سمت وزارت خارجه و اعلام پیوستنش به صف مخالفان دچار شوک شدیدی شده تا جایی که قدرت تکلم خود را از دست داده است.

  وزیرخارجه لیبی از نزدیک ترین مقامات به قذافی محسوب می شد و از وی به عنوان “شاهد اصلی اقدامات رژیم قذافی” نام برده می شود. موسی کوسا در ماموریتی رسمی از سوی قذافی اخیرا به تونس رفت تا با مقامات غربی در زمینه تحولات اخیر لیبی گفتگو کند.

  اما گفته می شود وی پس از به بن بست رسیدن مذاکرات و فهم این مسئله که رژیم قذافی در آستانه سقوط قرار گرفته تصمیم می گیرد در برابر تضمینهای مقامات آمریکایی و انگلیسی قذافی را تنها بگذارد.

  منابع آگاه تاکید دارند که قذافی پس از کناره گیری وزیرخارجه اش بسیار تنهاتر از قبل شده است. همچنین رفتار وی در این روزها بسیار تغییر کرده اما با وجود این هیچ نشانه ای از آمادگی وی برای ترک قدرت و یا فرار از لیبی دیده نمی شود.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • ندا

   من مطمئنم خدا مسولیت خلقت این قذافی رو بر عهده نمیگیره…این دیگه چه آدمیه…

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.