• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مطالب جالب و خواندنی » طوطي، خيانت شوهر را فاش كرد!
  کد خبر : 271

  طوطي، خيانت شوهر را فاش كرد!

  طوطي، خيانت شوهر را فاش كرد!Reviewed by Aryan on Mar 16Rating: زني با مراجعه به دادگاه خانواده با ادعاي اينكه طوطي خانگي آنها از رابطه‌ پنهاني شوهرش با زني ديگر صحبت كرده است، تقاضاي طلاق داد. به گزارش ايسنا، اين زن با حضور در شعبه‌ 240 دادگاه خانواده اظهار كرد: مطمئنم زماني كه به مسافرت…

  طوطي، خيانت شوهر را فاش كرد!Reviewed by Aryan on Mar 16Rating:
  زني با مراجعه به دادگاه خانواده با ادعاي اينكه طوطي خانگي آنها از رابطه‌ پنهاني شوهرش با زني ديگر صحبت كرده است، تقاضاي طلاق داد.

  به گزارش ايسنا، اين زن با حضور در شعبه‌ 240 دادگاه خانواده اظهار كرد: مطمئنم زماني كه به مسافرت نزد خانواده‌ام رفته‌ام، همسرم با زن ديگري رابطه داشته است چون وقتي از مسافرت بازگشتم، طوطي دست آموزمان اين موضوع را فاش كرد.

  وي ادامه داد:‌ پرنده‌مان دائما عبارتي را تكرار مي‌كرد كه از مكالمات تلفني مخفيانه شوهرم با زني ديگر شنيده بود. در اين رابطه تحقيقاتي را انجام دادم و متوجه شدم شوهرم به من خيانت كرده است.

  مرد جوان نيز كه دردادگاه حضور داشت، گفت: من هرگز به همسرم خيانت نكرده‌ام. او دچار توهمات ماليخوليايي شده است و به خاطر حرفهاي يك طوطي دارد زندگي‌مان را خراب مي‌كند.

  اين در حالي است كه زن جوان مدارك معتبري نيز براي اثبات ادعاي خود به رييس دادگاه ارائه كرد و اين امر، مرد را به سكوت واداشت.

  در پي اصرار زن جوان به جدايي و بخشيدن 700 سكه بهار آزادي در قبال صدور حكم طلاق، رييس دادگاه حكم طلاق اين زوج جوان را كه يك سال از ازدواجشان مي‌گذشت، صادر كرد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.