• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اسرار 4زنی که همیشه همراه آقای دیکتاتور هستند!
  کد خبر : 2709

  اسرار 4زنی که همیشه همراه آقای دیکتاتور هستند!

  اسرار 4زنی که همیشه همراه آقای دیکتاتور هستند!Reviewed by Farnaz on Apr 2Rating: اسرار 4زنی که همیشه همراه آقای دیکتاتور هستند!   سرهنگ «معمر قذافی»، دیکتاتور لیبی را همواره بیش از 100 زن همراهی می کنند. اکثریت آنان محافظان شخصی وی هستند. اما اخیرا اخبار و اطلاعاتی جدید در مورد این مسأله در برخی سایت…

  اسرار 4زنی که همیشه همراه آقای دیکتاتور هستند!Reviewed by Farnaz on Apr 2Rating:

  اسرار 4زنی که همیشه همراه آقای دیکتاتور هستند!

   

  سرهنگ «معمر قذافی»، دیکتاتور لیبی را همواره بیش از 100 زن همراهی می کنند. اکثریت آنان محافظان شخصی وی هستند. اما اخیرا اخبار و اطلاعاتی جدید در مورد این مسأله در برخی سایت های کشور لیبی منتشر شده و اسرار این زنان را فاش کرده است.
  گفته می شود چهار زنی که همیشه پشت سر «قذافی» ایستاده اند، مانند دیگر محافظان وی یونیفرم نظامی بر تن می کنند اما حقیقت این است که آنان پرستار هستند. آنها دوره های مختلف پرستاری و امداد رسانی را گذرانده اند تا در صورت بروز هرگونه مشکل جسمی برای دیکتاتور لیبی، به داد او برسند و مشکل وی را بر طرف کنند. البته آنها کارهای شخصی وی را نیز انجام می دهند.
  اما از شروطی که «قذافی» برای این چهار پرستار و 100 محافظ خود قرار داده این است که هیچ کدام از آنان تا زمانی که او را همراهی می کنند، حق ازدواج ندارند. آنان یاد گرفته اند که باید تمام عمر خود را برای حفظ جان «قذافی» بگذرانند. هیچ یک از آنها حق گفتگوی رسانه ای یا فاش کردن اطلاعات محرمانه آقای دیکتاتور را ندارند.

  سایت «ویکی لیکس» نیز اخیرا در گزارشی نوشت: «معمر قذافی» یک پرستار اوکراینی به نام «جالینا کولوتنیتسکا» نیز همیشه همراه خود دارد. بررسی های انجام شده نشان می دهد آقای «قذافی» به او علاقمند شده و همین امر باعث شده او را همواره با خود همراه کند. دیکتاتور لیبی حتی در سفرهای بین المللی خود، پرستارانش را همراهش می برد. آنان از کوچک ترین مسائل زندگی «قذافی» اطلاع دارند.
  گفته می شود دیکتاتور لیبی به قدری به پرستاران خود علاقه دارد که در یکی از سفرهای بین المللی خود به کشور پرتغال که قرار بود پس از آن برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل به ایالات متحده آمریکا برود، وقتی به دلایل اداری ویزای یکی از این پرستاران صادر نشده بود، ساعاتی بعد «قذافی» هواپیمای شخصی خود را از پرتغال به لیبی فرستاد تا آن پرستار را پیش خود بیاورد.

  پایگاه های خبری لیبی در ادامه مطلب خود افزودند: «معمر قذافی» تک تک محافظان و پرستاران خود را شخصا از دانشکده ای که برای آموزش محافظان و پرستاران تأسیس کرده، انتخاب می کند و پیش از استخدام رسمی آنان، مجبورشان کرده که سوگند یاد کنند که تا آخر عمر به او وفادار بمانند و از همین رو حق ازدواج ندارند.
  این پایگاه های خبری در پایان مطلب خود نوشتند: تنها دختر دیکتاتور لیبی «عایشه» نام دارد. او بخاطر تک دختر بودن به شدت مورد علاقه پدر است. همین امر موجب شده که «قذافی» همه محافظان شخصی خود را هم نام با او بنامد. او محافظان خود را «عایشه اول»، «عایشه دوم»، «عایشه سوم» و غیره نامیده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • kanishka

   bsiyar ali bud farnazi jan

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.