• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دارایی های معمر قذافی ۸۵ میلیارد یورو است!
  کد خبر : 26123

  دارایی های معمر قذافی ۸۵ میلیارد یورو است!

  دارایی های معمر قذافی ۸۵ میلیارد یورو است!Reviewed by Aryan on Oct 22Rating: یكی از شبكه های تلویزیونی فرانسه اعلام كرد: دارایی معمر قذافی بیش از ۸۵ میلیارد یورو است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع، شبكه خبری “فرانس۲۴” فرانسه در گزارشی اعلام كرد كه اموال و دارایی…

  دارایی های معمر قذافی ۸۵ میلیارد یورو است!Reviewed by Aryan on Oct 22Rating:

  یكی از شبكه های تلویزیونی فرانسه اعلام كرد: دارایی معمر قذافی بیش از ۸۵ میلیارد یورو است.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع، شبكه خبری “فرانس۲۴” فرانسه در گزارشی اعلام كرد كه اموال و دارایی های معمر قذافی، دیكتاتور مخلوع لیبی، به بیش از ۸۵ میلیارد یورو می رسد.

  وی گفت: در پس چادر ساده ای كه قذافی همیشه مصر بود آن را در هر مكانی نصب كند، ثروت های هنگفتی بود كه وی را به یكی از ثروتمندترین شخصیت های جهان تبدیل كرده بود. این ثروت ها از درآمدهای نفتی و سرمایه های خانوادگی او در سراسر جهان به دست آمده بود كه در شركت های چند ملیتی مختلف از جمله “آل استون”، “اودی اف”، “توتال” و شركت خودروسازی “فیات” سرمایه گذاری شده بود.

  این شبكه خبری در ادامه اعلام كرد: اجاره پاساژیی كه قذافی در فرانسه كرایه كرده بود، هفتصد هزار یورو در ماه بود.

  شبكه خبری فرانس ۲۴ همچنین خاطرنشان كرد كه این اموال بیشتر بلوكه شده است و به زودی به دولت جدید لیبی تحویل داده خواهد شد.

  در همین حال رسانه های اوكراینی اعلام كردند كه اوكسانا بالینسكا، پرستار اوكراینی قذافی به شدت از مرگ وی غمگین و متاثر شده است.

  پرستار قذافی در این باره گفت: قذافی برای ما شغلی را فراهم كرد و دستمزد خوبی به ما می داد و ما از مرگ او به شدت متاثر شدیم.

  بالینسكا یكی از شش پرستاری است كه در ماه فوریه به اوكراین بازگشت.

  از سوی دیگر دیپلمات های آمریكایی پیش تر در تلگرافی محرمانه، قذافی را به داشتن رابطه نامشروع با هالینا كولوتنیتسكا، یكی از پرستارانش متهم كرده بودند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.