• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 258731

  برترین رمان‌های 2011

  برترین رمان‌های 2011Reviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: در فهرست برترین کتب ادبی سال 2011 که روزنامه نشنال‌پست معرفی کرده از رمان «خواهران و برادران» نوشته «پاتریک دوویت» و «دو رگه بلوز» به قلم «اسی ادوگان» به عنوان برترین آثار معرفی شده است. به نقل از سایت نشنال‌پست؛این فهرست که در 3 گروه 10نفره از…

  برترین رمان‌های 2011Reviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  در فهرست برترین کتب ادبی سال 2011 که روزنامه نشنال‌پست معرفی کرده از رمان «خواهران و برادران» نوشته «پاتریک دوویت» و «دو رگه بلوز» به قلم «اسی ادوگان» به عنوان برترین آثار معرفی شده است.

  به نقل از سایت نشنال‌پست؛این فهرست که در 3 گروه 10نفره از سوی این روزنامه منتشر شده است برترین و پرفروش‌ترین رمان‌های ادبی را از دیدگاه سه کارشناس روزنامه انتخاب و به مخاطبان ادبی معرفی کرده است.

  در اولین فهرست این روزنامه که به انتخاب «مارک میدلی» تهیه و تنظیم شده،رمان «خواهران و برادران» به قلم «پاتریک دوویت» به عنوان برترین اثر قرار گرفته است.پس از این رمان از پانزدهمین اثر «میریام توئز» با نام «ایرما وت» به عنوان پرمخاطب‌ترین اثر در سال 2011 یاد شده است.
  در جایگاه سوم و چهارم این فهرست «عشق گذشته» نوشته «لورنا گودسون» و «لمس» به قلم «الکسی زنتر» یاد شده است که هر دو پس از توزیع در کتاب فروشی‌ها با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شده‌اند.
  رمان‌های «شاه فانتزی» و «مرد خوب» به ترتیب به قلم «لیو گروس من» و «گی واندرهیج» از دیگر آثاری هستند که در سال جاری میلادی به عنوان آثاری ارزشمند و خوش‌خوان توسط منتقدان ادبی انتخاب و به علاقمندان کتابخوانی معرفی شده‌اند.
  علاوه براین آثار «مارک میدلی» در فهرست خود از رمان‌های «طرح ازدواج» نوشته «جفری یوجنیز»، «بهترین سفارش» به قلم «دیوید گیلمور»، «قهرمان» نوشته «لین کودای» و در نهایت از رمان «دو رگه بلوز» نوشته «اسی ادوگان» به عنوان برترین رمان‌ها یاد کرده است.

  در فهرست دوم روزنامه نشنال‌پست که توسط ویراستار ادبی این روزنامه «ناتالی اتکینسون» گردآوری شده است؛رمان‌های «بودن برای چه» به قلم «علی اسمیت»، «بلعیدن کثیفی» نوشته «شارلوت گیل» و «سوال بزرگ» به قلم «اندر نیلسون» اشاره شده است.
  در ادامه این فهرست رمان «خون، استخوان و جنایت» نوشته «گیلبر هامیلتون» و «ازدواج می‌کنم تا شاد باشم» نوشته «لیلی تانک» نیز از دیگر رمان‌هایی است که به انتخاب «ناتالی اتکینسون» به عنوان پرمخاطب‌ترین رمان‌های ادبی 2011 انتخاب شده است. از نگاه «اتکینسون» این آثار برای مخاطبان رمان‌های خانوادگی با سوژه‌های جذاب و خواندنی بسیار مناسب و دلنشین است.
  «اتکینسون» نیز در فهرست خود از رمان «خواهران و برادران» نوشته «پاتریک دوویت» نام برده و آن را به عنوان یکی از خوش‌خوان‌ترین و پرمخاطب‌ترین رمانهای سال 2011 میلادی به مخاطبانش یادآوری کرده است.

  در سومین فهرست این روزنامه نیز بعد از نام بردن از رمان‌های «خواهران و برادران» و «دورگه بلوز» به ترتیب از رمان‌های «به سمت تاریکی» به قلم «واید داویس»، «میز گربه» نوشته «مایکل اونداتج»، «جهان آزاد» به قلم «دیوید بزمزگیز»، «زمان طولانی» به قلم «درموت هیلی» و « باغ بزرگ» نوشته «مایکل کریست» اشاره شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.