• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , گوناگون » كم‌ترين و بيش‌ترين سرعت دانلود اينترنت در كشور
  کد خبر : 258466

  كم‌ترين و بيش‌ترين سرعت دانلود اينترنت در كشور

  كم‌ترين و بيش‌ترين سرعت دانلود اينترنت در كشورReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating: يك سرويس 64 كيلوبيت بر ثانيه در كشور بين 10 نفر به اشتراك گذاشته مي‌شود و سرعت دانلود 8/0 كيلوبايت بر ثانيه تا حداكثر هشت كيلوبايت بر ثانيه متغير است. عليرضا اصغريان مدير کل نظارت بر سرويس‌هاي فن‌آوري اطلاعات سازمان تنظيم مقررات…

  كم‌ترين و بيش‌ترين سرعت دانلود اينترنت در كشورReviewed by Aryan♥ on Dec 31Rating:

  يك سرويس 64 كيلوبيت بر ثانيه در كشور بين 10 نفر به اشتراك گذاشته مي‌شود و سرعت دانلود 8/0 كيلوبايت بر ثانيه تا حداكثر هشت كيلوبايت بر ثانيه متغير است.

  عليرضا اصغريان مدير کل نظارت بر سرويس‌هاي فن‌آوري اطلاعات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اين مطلب اظهار كرد: متوسط سرعت دانلود در سرويس‌هاي ADSL حدود 3 تا 4 برابر دايل‌آپ است.

  وي با بيان اينكه از نظر ما نرخ اشتراک پهناي باند 1 به 10، بسيار خوب است، ابراز كرد: شاهديم كه در برخي کشورها نرخ اشتراک‌هاي بسيار بالاتر از اين مقدار هم وجود دارد و اشتراک‌هاي 1 به 16 يا 1 به 18 نيز به چشم مي‌خورند كه کيفيت‌هاي خوبي نيز دارند.

  اصغريان در ادامه اظهار كرد: ما حداقل سرعت دانلود را براي سرويس 128 کيلو بيت بر ثانيه، در نرخ اشتراک 1 به 10، حدود 6/1 کيلوبايت بر ثانيه عنوان کرده‌ايم و اين در حالي است که طبق آمار‌هاي موجود در رگولاتوري، به طور متوسط کم‌ترين سرعت دانلود در سرويس‌هاي 128 کيلوبيت بر ثانيه، بين 7 تا 9 کيلوبايت بر ثانيه است و در شرايط بهتر نيز اين ميزان بين 14 تا 16کيلوبايت بر ثانيه است.

  به گفته او طبق تعرفه مصوب کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، در سرعت 128 کيلوبيت بر ثانيه و نرخ اشتراک 1 به 10، بدترين حالت سرعت دانلود، 6/1 کيلوبايت بر ثانيه است؛ در حالي که با اينترنت دايل‌آپ سرعت دانلود 3 تا 4 کيلو بايت بر ثانيه است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • شاکی

   تمام بچه کوچولوهای ایرانی جیش کنند بالای سرعت اینترنت مون بااون سرعتش !

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.