• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » آماری از ‌تجاوز سربازان‌ آمریکا به ‌یکدیگر
  کد خبر : 253038

  آماری از ‌تجاوز سربازان‌ آمریکا به ‌یکدیگر

  آماری از ‌تجاوز سربازان‌ آمریکا به ‌یکدیگرReviewed by Aryan on Dec 30Rating: رویداد به نقل از واشنگتون پست نوشت: سال ها است که ارتش آمریکا در تلاش بوده تا با اتهامات مزاحمت های فراگیر جنسی در میان سربازان  خود مقابله کندو امکان گزارش و طرح دعاوی را بصورت ساده تری برای قربانیان این تجاوزها فراهم…

  آماری از ‌تجاوز سربازان‌ آمریکا به ‌یکدیگرReviewed by Aryan on Dec 30Rating:

  رویداد به نقل از واشنگتون پست نوشت: سال ها است که ارتش آمریکا در تلاش بوده تا با اتهامات مزاحمت های فراگیر جنسی در میان سربازان  خود مقابله کندو امکان گزارش و طرح دعاوی را بصورت ساده تری برای قربانیان این تجاوزها فراهم آورد.

  اما بنا بر گفته ی برخی گروه های پیشکسوت و سایرین، این تلاش متوقف شده است.

  در پاییز سال 2011، گزارشی از سوی اداره ی پاسخگویی دولت، مشخص کرد علی رغم سیاستی که مدت ها پیش با هدف پروراندن فرهنگی عاری از آزار جنسی صورت گرفته، وزارت دفاع به میزان بسیار ناچیزی بر سیاست ها و برنامه های آن نظارت داشته است.

  طبق گزارشی که سال گذشته در مجله  آمریکایی بهداشت عمومی (Public Health) منتشر شد، 15 درصد از سربازان قدیمی زن در جنگ های عراق و افغانستان از درد و رنج آسیب روانشناختی ناشی از تجاوز یا آزار جنسی خبر دادند.

  وزارت دفاع اعلام کرد که آکادمی های خدمت سربازی در طول سال تحصیلی 2011-2010، 65 گزارش از تجاوز جنسی را دریافت کرده اند. این رقم از زمانی که پنتاگون حفظ و نگهداری داده ها در سال 2004 را آغاز کرده است، بیشترین میزان را نشان می دهد.

  آکادمی های مذکور از 41 تجاوز گزارش شده در سال تحصیلی 2010-2009 نیز خبر می دهند.

  البته این اخبار امکان دارد با اندکی تغییرات مد نظر قرار بگیرد و این احتمال وجود دارد که به تعداد بیشتری از سربازان آمریکایی توسط هم قطارانشان تجاوز جنسی شده باشد.

  گفتنی است در سال مالی 2010، گزارش 3158 مورد تجاوز جنسی شامل اعضای ارتش به ارتش داده شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.