• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » هادی ساعی: یک مصاحبه تلویزیونی باعث شد ازدواج کنم
  کد خبر : 251809

  هادی ساعی: یک مصاحبه تلویزیونی باعث شد ازدواج کنم

  هادی ساعی: یک مصاحبه تلویزیونی باعث شد ازدواج کنمReviewed by Aryan on Dec 30Rating: موسس شبکه سوم سیما خاطره‌ای جالب از ارتباط‌های مستقیم با ورزشکاران در مسابقات آسیایی بوسان تعریف می‌کند. به گزارش خبرآنلاین؛ محمدجعفر صافی موسس شبکه سوم سیما پایه‌گذار برقراری تماس‌های مستقیم با ورزشکاران پس از پایان رقابت‌هاست. او در این مورد می‌گوید:…

  هادی ساعی: یک مصاحبه تلویزیونی باعث شد ازدواج کنمReviewed by Aryan on Dec 30Rating:

  موسس شبکه سوم سیما خاطره‌ای جالب از ارتباط‌های مستقیم با ورزشکاران در مسابقات آسیایی بوسان تعریف می‌کند.

  به گزارش خبرآنلاین؛ محمدجعفر صافی موسس شبکه سوم سیما پایه‌گذار برقراری تماس‌های مستقیم با ورزشکاران پس از پایان رقابت‌هاست. او در این مورد می‌گوید: «اولین تماس مستقیم در استودیوی صدا و سیما در بازی‌های بانکوک 98 بود. آقای شفیع آنجا بودند و ما با دوستان فنی صحبت کردیم و امکاناتی فراهم شد که ارتباط مستقیم برقرار کردیم. بعد‌ها این روند ادامه پیدا کرد. مثلا در سیدنی، تا روزهای آخر کاروان ایران مدال نمی‌گرفت.
  اولین مدال ما را آقای توکلی در وزنه‌برداری گرفتند و روز بعد رضازاده مدال گرفت. روز بعد زنگ زدم تهران که با خانواده رضازاده تماس بگیرید و همه چیز را برای برقراری یک تماس مستقیم با خانواده رضازاده آماده کنید. رضازاده در جریان نبود. مجری به او گفت دوست داری اولین کسی که با او صحبت می‌کنی چه کسی باشد؟ گفت مادرم. مجری گفت خب صحبت کن. مادر رضازاده گفت من دست تو را می‌بوسم. رضازاده گفت نه، من دست تو را می‌بوسم. یک صحنه عاطفی ایجاد شده بود که در سالن همه گریه می‌کردند.»
  صافی ادامه می‌دهد: «یک صحنه دیگر هم در مسابقات آسیایی بوسان بود که ساعی قهرمان شد و آمد در استودیو پیش ما. به من گفتند مادر آقای ساعی برای قهرمانی پسرش روزه گرفته و در دفتر پخش شبکه افطار کرده است. اقای فردوسی‌پور در این زمینه توضیحاتی به ساعی داد و بعد بحث را برد به این سمت که آقای ساعی کی می‌خواهد ازدواج کند؟ مادرش گفت خودش باید بخواهد و خودش گفت مادرم باید اقدام کند. بعد‌ها ساعی من را دید و گفت آن مصاحبه باعث شد من ازدواج کنم.»
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.