• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نماینده مجلس : فیس‌بوک برای جوانان جذابیت دارد
  کد خبر : 251441

  نماینده مجلس : فیس‌بوک برای جوانان جذابیت دارد

  نماینده مجلس : فیس‌بوک برای جوانان جذابیت داردReviewed by Aryan on Dec 30Rating: موید حسینی‌صدر نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جذابیت فیس‌بوک برای جوانان گفته: فیس‌بوک برای جوانان یک جذابیت دارد و این طبیعت انسان است که بخواهد امکانات و تغییرات جدید را داشته باشد. وی افزود: در این زمان با…

  نماینده مجلس : فیس‌بوک برای جوانان جذابیت داردReviewed by Aryan on Dec 30Rating:

  موید حسینی‌صدر نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جذابیت فیس‌بوک برای جوانان گفته: فیس‌بوک برای جوانان یک جذابیت دارد و این طبیعت انسان است که بخواهد امکانات و تغییرات جدید را داشته باشد.

  وی افزود: در این زمان با توجه به تکنولوژی‌های مدرن از جمله فیس‌بوک مردم می‌توانند از امکانات فیس‌بوک لذت ببرند و این تکنولوژی یک ارتباط و امکانات جدیدی پیش روی مردم می‌گذارد. شبکه اجتماعی مثل فیس‌بوک و نرم‌افزارهای دیگری که این قبیل کارها را انجام می‌دهند نوعی آزادی عمل جدید محسوب می‌شوند و تمام دنیا دارد از برنامه‌ها استفاده می‌کند. کشور ما باید به‌صورت گسترده‌ای مدیریت استفاده از این امکانات را آنالیز بکند و در مسیر سالم قرار دهد و اصلاحات لازم درباره آن را انجام دهد و به هرحال فیس‌بوک هم در نوع خودش کاربردهای سودمندی دارد. مردم ابتدا که تلفن اختراع شد از آن سوءاستفاده می‌کردند و برای دیگران مزاحمت ایجاد می‌کردند یا برای دوست‌یابی از آن استفاده می‌کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • reza57

   خوب العان هر کسی اون تلفن اولیرو برلی دوستیابی نگه میداره یکی دیگرو =)) میخره برای کار

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.