• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ژاپن پیشنهاد تشکيل صندوق آسيايي پول را داد
  کد خبر : 251227

  ژاپن پیشنهاد تشکيل صندوق آسيايي پول را داد

  ژاپن پیشنهاد تشکيل صندوق آسيايي پول را دادReviewed by Aryan on Dec 30Rating: تلویزیون دولتی ژاپن امروز پنجشنبه اعلام کرد این کشور در نظر دارد به منظور حفاظت ازاقتصاد آسیا در مقابل پیامدهای بحران مالی و بدهی های حاکمیتی منطقه یورو، «صندوق آسیایی پول» تشکیل دهد که نظام وام دهی آن شبیه صندوق بین المللی…

  ژاپن پیشنهاد تشکيل صندوق آسيايي پول را دادReviewed by Aryan on Dec 30Rating:

  تلویزیون دولتی ژاپن امروز پنجشنبه اعلام کرد این کشور در نظر دارد به منظور حفاظت ازاقتصاد آسیا در مقابل پیامدهای بحران مالی و بدهی های حاکمیتی منطقه یورو، «صندوق آسیایی پول» تشکیل دهد که نظام وام دهی آن شبیه صندوق بین المللی پول خواهد بود.

  به گزارش خبرگزاری ریانووستی از توکیو، تلویزیون دولتی ژاپن به نقل از منابع رسمی دولتی اعلام کرد منابع مالی این ساختار جدید مالی از ذخایر ارزی کشورهای عضو «آسه آن» به اضافه سه اقتصاد بزرگ آسیا یعنی چین ، کره جنوبی و ژاپن تامین خواهد شد. ساختار این نهاد مالی وام دهی شبیه ساختار صندوق بین المللی پول خواهد بود.

  اوضاع اقتصادی در منطقه یورو و به تبع آن در اتحادیه اروپا وخیم شده است.

  بحران بدهی ها اقتصاد یونان ، پرتغال ، ایتالیا ، و اسپانیا را در بر گرفته و به همین علت ، بازار مالی کشورهای اروپایی کاملا متزلزل و اقتصاد منطقه یورو به طور کلی دچار رکود شده است.

  این تحولات منفی در اقتصاد اروپا ،آسیایی ها و به ویژه ژاپن را به فکر چاره اندیشی انداخته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.