• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بحران مالي دراروپا تاثيري بر بازارموادغذايي نداشته
  کد خبر : 251138

  بحران مالي دراروپا تاثيري بر بازارموادغذايي نداشته

  بحران مالي دراروپا تاثيري بر بازارموادغذايي نداشتهReviewed by Aryan on Dec 30Rating: شبکه تلویزیونی سی ان ان اعلام کرد اروپا سال دو هزار و یازده با بحران گسترده مالی مواجه شد و این بحران اکثر بخش های اقتصاد اروپا را تحت تاثیر قرار داد اما تنها بخشی که در اروپا تحت تاثیر بحران مالی قرار…

  بحران مالي دراروپا تاثيري بر بازارموادغذايي نداشتهReviewed by Aryan on Dec 30Rating:

  شبکه تلویزیونی سی ان ان اعلام کرد اروپا سال دو هزار و یازده با بحران گسترده مالی مواجه شد و این بحران اکثر بخش های اقتصاد اروپا را تحت تاثیر قرار داد اما تنها بخشی که در اروپا تحت تاثیر بحران مالی قرار نگرفت بازار مواد غذایی بود و بخش مواد غذایی همچنان یکی از بازارهای قدرتمند اروپا باقی مانده است.

  جیم بیترمن خبرنگار سی ان ان در گزارش خود از بازار «رانژی» در جنوب پاریس گفت حدود صد و بیست هزار تن مواد غذایی در روزهای اخیر به این مرکز توزیع مواد غذایی که گفته می شود بزرگترین بازار مواد غذایی جهان است وارد شده است.
  حدود بیست میلیون شهروند فرانسوی بعنوان خرده فروش، عمده فروش، رستوران دار یا بعنوان شهروندان عادی از این بازار بزرگ مواد غذایی خرید می کنند. بازار مواد غذایی رانژی در جنوب پاریس در زمینی به وسعت پانصد هکتار ایجاد شده است و میزان گردش مالی ان در سال حدود هشت میلیارد یورو است.

  این بازار مواد غذایی مورد نیاز یک سوم مردم فرانسه را تامین می کند.

  خبرنگار سی ان ان گفت هر چند کشورهای اروپایی سال نو را با مشکلات ناشی از بحران مالی شروع کردند اما نشانه های بسیار کمی از بحران مالی را می توان در این بازار مواد غذایی مشاهده کرد.

  مردم فرانسه با وجود افزایش قیمت بسیاری از مواد غذایی همچنان به خرید از بازارهای مواد غذایی ادامه می دهند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.