• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » ابهام در تعطیلی پنج‌شنبه‌‌ مدارس
  کد خبر : 24419

  ابهام در تعطیلی پنج‌شنبه‌‌ مدارس

  ابهام در تعطیلی پنج‌شنبه‌‌ مدارسReviewed by Aryan on Oct 22Rating: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به ابهامات موجود در خصوص چگونگی اجرای طرح تعطیلی روزهای پنج‌شنبه مدارس، مقرر شد دوشنبه این هفته نیز اعضای کمیسیون، نشست مشترکی با وزیر آموزش و پرورش داشته باشند. ابهام در تعطیلی پنج‌شنبه‌‌ مدارس/جلسه مجلس با…

  ابهام در تعطیلی پنج‌شنبه‌‌ مدارسReviewed by Aryan on Oct 22Rating:

  سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به ابهامات موجود در خصوص چگونگی اجرای طرح تعطیلی روزهای پنج‌شنبه مدارس، مقرر شد دوشنبه این هفته نیز اعضای کمیسیون، نشست مشترکی با وزیر آموزش و پرورش داشته باشند.

  ابهام در تعطیلی پنج‌شنبه‌‌ مدارس/جلسه مجلس با حاجی‌بابایی ادامه دارد

  سعدالله نصیری قیداری، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌و‌گو با فارس، اظهار داشت: جلسات مشترک با حضور اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و مسئولان وزارت آموزش ‌و پرورش برای بررسی موضوع تعطیلی روزهای پنج‌شنبه مدارس ادامه می‌یابد.

  وی با اشاره به جلسه هفته گذشته اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با وزیر آموزش ‌و پرورش گفت: زمان زیادی از این جلسه صرف بررسی موضوع تعطیلی روزهای پنج‌شنبه مدارس شد اما با توجه به ابهامات موجود در خصوص چگونگی اجرای این طرح، مقرر شد اعضای این کمیسیون، نشست مشترکی با وزیر آموزش و پرورش داشته باشند.

  سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: جلسه مشترک این کمیسیون و مسئولان آموزش و پرورش پس فردا (دوشنبه) در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار می‌شود.

  طرح تعطیلی روزهای پنج‌شنبه مدارس به طور آزمایشی در سال تحصیلی گذشته در تعدادی از مدارس ابتدایی اجرا شد که علاوه بر مدارس ابتدایی، اختیار تعطیلی پنج‌شنبه‌های مدارس راهنمایی و دبیرستان‌ها به مدیران مدارس یک نوبته داده شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.