• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اطلاعات بیشتر درباره شناسنامه مکانیزه
  کد خبر : 241372

  اطلاعات بیشتر درباره شناسنامه مکانیزه

  اطلاعات بیشتر درباره شناسنامه مکانیزهReviewed by Aryan on Dec 26Rating: محسن کرمی افزود: براساس قانون افراد دارای 15 سال سن باید نسبت به عکس دار شدن شناسنامه خود اقدام کنند. به همین دلیل شناسنامه جدید مکانیزه برای آنان صادر می شود و تعداد صفحات آن نیز از 2 به 4 صفحه تغییر می کند. وی…

  اطلاعات بیشتر درباره شناسنامه مکانیزهReviewed by Aryan on Dec 26Rating:

  محسن کرمی افزود: براساس قانون افراد دارای 15 سال سن باید نسبت به عکس دار شدن شناسنامه خود اقدام کنند. به همین دلیل شناسنامه جدید مکانیزه برای آنان صادر می شود و تعداد صفحات آن نیز از 2 به 4 صفحه تغییر می کند.

  وی با اشاره به اینکه برای چهار دسته از افراد شناسنامه مکانیزه صادر خواهد شد، گفت: گروه اول افرادی که شناسنامه آنها مفقود شده، گروه دوم 15 ساله ها، گروه سوم افرادی که مشخصات سجلی آنان باید براساس حکم دادگاه تغییر کند و گروه چهارم نیز 30 ساله ها هستند.

  معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور تاکید کرد: در این مرحله به جز گروههای ذکر شده قصد نداریم برای صدور شناسنامه مکانیزه جدید فراخوان عمومی اعلام کنیم.

  به گفته کرمی، 30 ساله ها نیز برای تغییر عکس شناسنامه خود براساس قانون باید به شعب ثبت احوال مراجعه کنند که در این صورت شناسنامه جدید برای آنها نیز صادر می شود.

  وی در مورد تعداد افرادی که شناسنامه جدید برای آنان صادرخواهد شد گفت: حدود یک میلیون و 200 هزار فرد 15 ساله در کشور وجود دارد اما از تعداد افراد 30 ساله آماری در دست نداریم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.